Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is ennyire rossz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ennyire rossz hogy ronda nők vagytok, vagy csak nekem tűnik annak?

Figyelt kérdés
Se egy barát, se egy értelmes normális szó, se egy párkapcsolat nem jut nekünk.
2013. okt. 8. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem rossz. Imádok élni. :D
2013. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te nem is vagy ronda nő, te nem is vagy visszahúzódó te szép vagy és KUSSOLJÁL EL TE GYÖKÉR!!!!

Ha tudnád, hogy nekünk fiúknak milyen szar áááá teeeeeeee ha tudnád..ijjjjjjjjjjjjja..ki se bírnád!!!!!!

2013. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem vagyok ronda, de szép sem. Kedvesek hozzám a körülöttem lévők, mert én is rendes vagyok velük. Párkapcsolat lehetne, de nem járok csak azért egy fiúval, hogy legyen valakim, olyan srácot meg nem találok, akivel igazán jól érzem magam.
2013. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek megvan a maga baja. nekünk gyönyörű embereknek is adódnak problémáink az élet más területén, ahol esetleg nektek nem.
2013. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Te nem is vagy ronda nő, te nem is vagy visszahúzódó te szép vagy és KUSSOLJÁL EL TE GYÖKÉR!!!!

Ha tudnád, hogy nekünk fiúknak milyen szar áááá teeeeee ha tudnád..ijjjjjja..ki se bírnád!!!!!!


Pont az ilyen válaszokra vágytam <3

2013. okt. 8. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

na hát nekem pl. lófejem van, undorító püffedt végű orrom hatalmas orrlyukakkal, huszonévesen is tele ragyával a képem, mellem semmi, a $eggem lapos plöttyedt és göcsörtös kalapácsujjaim vannak meg a fogaim is csempék.

aztán mégis jópár srác akar, akart velem járni volt aki egy évig is könyörgött.

szóval én nem érzem a negatív oldalát a rondaságnak maximum annyiban hogy látom a tényleg szép lányokat és akkor bennem van hogy de jó lenne úgy kinézni.

volt hogy sokkal helyesebb pasi is alig akart lekopni, már szinte kerestem a kandikamerát hogy hol a beugratás mikor visszahallottam mástól hogy totál belém van esve és nem akartam elhinni.

aztán összejöttem egy olyannal akinél úgy éreztem esélyem sincs de írtam neki levelet és jól fogadta.

hát ja szóval vannak csodák még rondaországban is :D

sokat gondolkoztam hogy hogy lehet, de lehet tényleg csak azért van az egész mert mindig vigyorgok mint a vadalma, nem tudom.

2013. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!