Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit gondoltok...

Lányok ti mit gondoltok rólam? Rossz véleménnyel vagytok vagy netán össze jönnétek egy ilyen emberrel? 19/F

Figyelt kérdés

Nem kuncsorogni akarok csak egy két véleményre vagyok kíváncsi, afféle felmérést tartanék.

Szóval az alap dolog az ,hogy nem találok barátnőt és innen pattant ki a gondolat a fejemből ,hogy vajon miért van ez? És mások véleményére is kíváncsi lennék ez ügyben.


Nos az a helyzet ,hogy mostanában eléggé ki vagyok égve , tényleg lelki hullámvasút szinte minden napom , depressziós (most)azért nem vagyok csak marhára kedvtelen. Meg elég fura is bár asszem mindig az voltam... A nagyképűséget tényleg mellőzve körülbelül ennyi rossz tulajdonságom van. Rá kellett jönnöm (ami egyébként komolyan nehéz volt...legalábbis nekem) úgy gimi elején pár év alatt ,hogy eléggé attraktív külsőm lett. Mármint a csoportos rajongások, az (egyébként meghökkentően béna) kis szerelmes ÜZIK , meg nyomulások meg utcán követés és egyéb ilyen még ezek mellett normális tapasztalatok alapján rájöttem ,hogy tényleg nagyon tetszek a lányoknak. Amit nem nagyon értek na mindegy - szóval folytatva a dolgot , amit tényleg kimondok magamról ,hogy intelligens vagyok (szerintem ez a fő problémáim okozója) és úgy érzem minden téren , tehát az élethez meg az emberekhez sem vagyok emelett hülye - és büszke vagyok arra ,hogy javíthatatlanul deviáns vagyok amiről nem érzem ,hogy probléma lenne talán ennek köszönhetően nem k*rvultam el mint a kortársaim 90%-a. A férfiasságról is ép eszű felfogásom van , emiatt sokat sportolok - és a sport alatt sem a konditermi feszengést értem . Sokat művelődöm , olvasok és igazi film ínyenc vagyok , amelyik film értelmes és tényleg szól valamiről azt én már mind láttam. Ezek mellett nem vagyok sarokban a vázát nézegető alkat , nagyon imádok szórakozni , és lét elemem ,hogy tényleg mindig menjek valahova és ezt én komolyan is gondolom. És egyébként még emberileg is normálisnak tartom magam , tehát én nem szopattam soha gyengébbeket , nem kötözködöm ok nélkül , ha valakit bántottak azt megvédtem (és nem körbe álltam bámulni) sőt még állatbarát is vagyok , egyedül a nyuggerek nem csipáztak soha valamiért :D

Tehát a lényeg ,hogy valami mégsem klappol mivel eddig még SOHA nem volt normális kapcsolatom. Mert „köcsög bunkó szemét „ vagyok… Pedig nem tehetek róla. Én csak jól akarom érezni magam, de ha nem megfelelő a partner és úgysem lesz semmi akkor minek erőltetni? Most mondok egy példát nemrég történt: Nyaralás alkalmával megismerkedtem egy társasággal azon belül egy 25 éves csajjal , nyilván nem volt ronda, és én sem voltam közömbös számára. Aztán valahogy össze jöttünk végülis nála aludtam. Elég jó volt sőt olyan bókokat kaptam hogy húúúú ha … (gondoltam hát ha te mondod :D) ja és a lényeg, hogy kb 1 órát aludtam aztán felébredtem és marhára elkezdett idegesíteni a dolog (valamiért) például hogy hozzám bújik és ez zavart. Szóval fogtam magam és hajnalba leléptem mondtam neki hogy holnap korán kelek persze valójában csak hazahúztam aludni ahol kényelmesen elvagyok. Másnap este megint találkoztunk . Ő kezdte. Én meg hát férfiból vagyok és hát fő az őszinteség még egyszer megdugtam aztán elindultam sétállni. Aztán elkezdte ezt a kéz fogós baromságot amin megint felhúztam magam , mivel nem a barátnőm 2 napja ismerem , nem is szorul vigasztalásra akkor minek fogjam a kezét? Erre megsértődött - amit nemtom minek kell – aztán végülis az lett a vége ,hogy megmondtam neki ,hogy neharagudj 25 évesen több eszed is lehetne , nyilván nem foglak feleségül venni . Szóval nem érettem mit „sír a szája” , persze az lett a vége ,hogy mindenki megorrolt rám mert hogy szívtelen állat vagyok. És hogy azon se csodálkozzak ha sosem lesz nőm :,D

Tényleg ne csodálkozzak?


Bocs ha hosszú lett. ha nem tetszik tanulj meg olvasni :D


2013. júl. 31. 23:57
1 2 3
 1/28 CE-Pirate válasza:
Sikerül végig olvasnom:P Nincs rossz véleményem, a nők álma vagy, nem is értem, miért nincs barátnőd.
2013. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Kialakítottál magadról egy torz képet, ahol te vagy a jó, egy hibád sincsen. Pedig több is van.

'Bocs ha hosszú lett. ha nem tetszik tanulj meg olvasni :D'

mi az hogyha nem tetszik tanulj meg olvasni? tök értelmetlenül flegmáztál.

Igazából te nem akarsz nőt, akkor meg mit sír a szád, ha nem is lesz? A csaj nem volt hülye, de r*banc sem. Legalább egy kézenfogva séta kijárt volna neki.

2013. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 CE-Pirate válasza:
szerintem meg rib**c volt:)
2013. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
Nekem így, eddig tetszel, szimpatikusnak talállak.
2013. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ja hát igen szerintem is egy picit ribi volt az tény.

És egyébként nem mondtam ,hogy nincs hibám hiszen írtam is hogy valami nem klappol és ezt így is gondolom.

És egyébként nem kell szőrszál hasogatni az utolsó mondat csak azoknak szólt akik esetleg beírnák ,hogy "fúú végig se olvastam, miez regény? " bla bla . Mert már régóta járkálok fel erre az oldalra és szinte minden hosszabb kérdéshez beír valami paraszt úgyhogy gondoltam megelőzöm a dolgot :)

2013. aug. 1. 00:20
 6/28 anonim ***** válasza:
A kezét nem fogod meg de előtte le tudod fektetni. Elég beteg agyad van, szó ami szó. :D
2013. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát, te öreg, valami rohadt nagy tévhitben vagy magaddal. Ezek alapján én még valami nárcisztikus személyiséggel kapcsolatos dolgot is mondanék, de mivel nem értek hozzá teljes mértékben...


Egyrészt ez lejön a rohadt sok pofázásból (jelen esetben írásból), és le merném fogadni, hogy a való életben se nagyon tudod befogni a szádat. Másrészt a magamutogatásodból, amire igazság szerint csak te vagy kíváncsi, senki más. Harmadrészt meg abból, hogy mindenki más hibás, és hülye, csak te nem.


És még sorolhatnám, de mivel nem akarok ártani, ezért nem teszem. Majd ha kíváncsi vagy, kérdezel.

2013. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig, de szerintem is egy r*banc vagy.
2013. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Robert De Niro-tól láttad a filmet amiben punk sérója van? Cím?
2013. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Taxisofőr ,na ne sérts meg :D Azthiszed csak a szám járt mi ?:D
2013. aug. 1. 00:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!