Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek miért viselkedik így egy férfi?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akinek tudom, hogy tetszettem és ő is szimpatikus volt nekem. Csak egyik pillanatról a másikra elkezdett megváltozni velem. Tudom róla, hogy nincsenek barátai, még facebookon is alig van néhány ismerőse, nem nagyon jár sehová, állandóan csak otthon netezik. Ez engem nem zavart volna, mert én sem vagyok túlságosan társasági ember, elég visszahúzódó vagyok.

Amikor beszéltem neki a problémáimról v. bármi rossz dologról, ami történt velem, megváltozott a viselkedése.

Elkezdte magát fényezni, hogy neki mennyi barátja van, és hogy ő milyen gyakran eljár a barátaival, stb. Észrevettem, hogy már nem is akar tőlem semmit, és állandóan csak olyanokat kérdez tőlem, hogy mit csinálok szabadidőmben, jól megvagyok e a barátaimmal, meg ilyenek.

Ha valami pozitív dolgot mesélek neki, azt meg se hallja, nem is érdekli, csak annak örül, ha olyanokat mondok neki, hogy magányos v. szomorú vagyok mostanában. És elég lenézően viselkedik, mert olyankor rögtön magát kezdi nagyítani, és már találkozni sem akar velem, csak ilyeneket kérdezget facen.

Úgy érzem, hogy velem akar rivalizálni. Miért nem tud elfogadni ilyennek, hiszen ő is hasonló cipőben jár, csak ő nagyon tagadja és folyton nagyítja magát. Beláthatná, hogy ő nem fog kelleni egy menő csajnak, mert nem mondhatni jóképűnek és nem egy menő, vagány pasi ő sem és már lassan 30 éves.

Miért néz le engem, amikor neki semmi joga nincs hozzá és miért virtuskodik velem? Azt hittem, hogy a férfiak férfiakkal, a nők meg csak nőkkel szoktak rivalizálni.

Mi ez a viselkedés, ti értitek? 24/N


2013. okt. 8. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem fog kelleni egy menő csajnak? Mi számít annak? Meg honnan veszed, hogy te nem vagy az, vagy nem lennél bizonyos körökben? :)
2013. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A pasas egy gyökér, és valószínűleg ezzel az "én vagyok a király" szöveggel azt próbálta sugalni, hogy milyen megtiszteltetésben van részed, hogy egyáltalán szóba áll veled. Valószínűleg kellettél volna neki, de több mint valószínű hogy csak azért, mert te vagy az egyetlen aki nyitott felé mostanában. Szóval nem a nagy Ő-t hagytad ki.


Neked meg lehetne több önbizalmad, mert szerintem több igaz barátod van, mint a "menőjenőknek" a facebookon 1000 ismerőssel. Szóval ne tartsd magad se kevesebbre, se többre másnál. :)

2013. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok igazi férfi, így hát nem tudom.
2013. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!