Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálhatta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálhatta?

Figyelt kérdés
Felhívtam telefonon, hogy már elég ideges vagyok, mert amire hetekkel korábban kértem, nem intézte el. Elég csúnya dolgot mondott én meg lekiabáltam,és kinyomtam a telefont. Utána rögtön írt egy sms-t hogy végzett, és jön a cuccaiért. El is jött. Olyanokat mondott, hogy beteg vagyok mert kiabáltam vele, stb... Soha nem láttam még ilyennek. Elvitte a cuccait, fb-n letiltott, nem lehet elérni, nem akarja megbeszélni. Annyit megtudtam, hogy már a kapcsolatunk alatt kinézett magának egy csajt fb-n, akit a szakítás után fel is vett. És most vele "kavar". Csak annyit írt, lezárta a kapcsolatunkat, nem szeret már, fogadjam el. És nem érti miért nem tudom olyan gyorsan mint ő. Tenném hozzá, egyik pillanatra a másikra! Ja, és azt mondta, boldog volt, de muszáj volt ezt a döntést hoznia.
2013. okt. 9. 11:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de mégis milyen ember az ilyen? csak önmaga érdekli??? mindent megjátszott? mert ezek szerint igen! azt is utólag tudtam meg, hogy már a kapcsolatunk elején elég csúnyán kibeszélt engem a hátam mögött. meg közben más lányokkal csevegett fb-n.
2013. okt. 9. 11:43
 12/17 ASOT ***** válasza:

Borzasztó.:)

Hát aranyom rosszat fogtál ki.

Nincs ló jó a szamár.

Itt lehet hogy az utóbbi te voltál...

2013. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
tehát magányos volt, és kellett valaki. nem akart kötelezettséget. ezért szakított.
2013. okt. 9. 11:54
 14/17 ASOT ***** válasza:
talán...
2013. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem feltétlenül ő a hibás...

ha jól veszem ki akkor folyton féltékenykedtél (megtiltod hogy tartsa valakivel a kapcsolatot!?)

és ha beszélgetett más lányokkal is akkor mi van?

én is beszélgetek másikokkal mert pl suli miatt kell valami vagy mert a barátom (igen létezik a 2nem közt barátság)

ő is hibás de te is az vagy...

2013. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Ket9 válasza:
Ne foglalkozz vele. Nem te voltál a hibás. Nem az volt a baja, hogy kiabáltál vele. Ha nem szólsz semmit, akkor is elhagyott volna. Neki mindig más kell. Igazán nem tud szeretni senkit. Az új csaját sem szereti. Csak az még újdonság. Egyszerűen csak annyi baja van, hogy nem tudja tisztelni a nőket. Eszköznek használja mindegyiket. Minden nőnek ugyanazt mondja, amit neked. Betanult szöveg, ezzel érvényesül. Sőt még az is lehet, hogy az a nő, akit igazán szeretne nem foglalkozik vele, vagy csalódást okozott neki és így áll bosszút, csak így tudja lekezelni. Szerintem bocsáss meg neki, hagyd őt élni, ahogy akar, te is kezdj új életet. Most még persze nehéz, de akarj túljutni rajta. Sikerülni fog, meglátod!
2013. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ket9 válasza:
Ja! És ne keresd a miérteket. Itt nincsenek.
2013. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!