Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szép fiu vagyok. Irto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép fiu vagyok. Irto szexi. Sok fiu meg akar kapni. Mit tegyek? Csôkig elmehetek?

Figyelt kérdés
csôk,szex,fiuk
2013. okt. 9. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

vagyis a buzulás alapjait akarod kipróbálni?

csak nyugodtan.. :D

2013. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hehe...

Máskor viccesebbet, jó? :)

2013. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy cső b...uzi vagy.any.ad lenyelhetett volna anno.a.pad buszkesege vagy..
2013. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
swag yolo obey faggot
2013. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha akarod lefeküdhetsz a bikámmmal hátha szülsz majd egy minotauruszt
2013. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy irtó sz.exi. Mivel ezt magáról senki nem tudja eldönteni, mert ez mindenkinek mást jelent. (csak hogy lerakjuk az alapokat)


Az hogy hiú vagy biztos, meg az is, hogy meleg, más néven bu..zi. Amivel semmi baj nincs, de hogy itt keresel magadnak egy másikat... na az gond. Szóval még se vagy annyira szép fiú..

2013. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de igenis szèp vaigyok.
2013. okt. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!