Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom és sms-be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom és sms-be néha szokott irni olyat hogy irjak neki valami szexi sms-t.Mit akar, mit irjak neki?

Figyelt kérdés
De én nem nagyon tudok mit irni,ha irok is neki valamit,mindig az irja vissza,hogy "elmegy,lehetett volna jobb is"
2008. okt. 15. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki öszintén hogy neked ez kínos és hogy nem tudsz mit írni neki és azzal hogy azt mondja hogy "elmegy lehetett volna jobb is" egyáltalán nem segit neked, mert csak rosszabbul érzed magad tölle. Mindenképp beszélj vele erről lehet hogy nem vagytok egy hullám hosszon, vagy csak több időre van szükséged hogy belemelegedj egy ilyen játékba.
2008. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Csak ezt tudom mondnai én is: ha ilyeneket mondd, hogy lehetett volna jobb is, lehet nem is szeret téged csak a kuffantás miatt kellenél neki! vagy pusztán csak bunkó! Én is azt javaslom, hogy ülj le vele megbeszélni a dolgokat, és hátha elrendeződik a helyzet!
2008. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi. hát 5hónapja vagyunk együtt.most mondtam neki,hogy mindig olyat ir vissza válaszként ami nekem nem esik jól...stb. ma már az is eszembe jutott,hogy lehet hogy nem vagyok neki elég jó.vagy nem leszek neki jó,mert ő többet akar.de viszont szexben,meg mindig belemegyek abba amit akar,persze azért is mert én is szeretném.meg iszonyat féltékeny mindenre,és mindenkire.nem számit neki hogy hány éves a fazon.sajnos:S
2008. okt. 15. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

nincs értelme az életnek ha nemi életem nem veled élhetem:P


ezt is irhatnádXD am. szerintem ha azt irja h elmegy akkor már nem is szeret mert ha szeret akkor minden levelednek vagy sms-nek örülne...

2008. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(utolsó válaszoló vok) vagy inkább ha meg akarod tartani akkor lepd meg tánccal vagy vmi vaddsággal(ez csak 1 ötlet:P)
2008. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!