Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Bármilyen csajjal be érném. A csillagot le hoznám neki. Nekem miért nem jár a boldogság?

Figyelt kérdés
Csak azért nem mert nem iszom,nem cigizek,és nem költöm marhaságra a pénzem?Meg bulizni se járok.Ti mit tennetek ha minden igyekezetetek ellenére levegőnek néznének benneteket? :/ 26/f

2013. okt. 9. 19:35
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
9%
Azért mert a nők kb. 80-85%-a az olyan pasikra bukik akik ember számba nem veszik... akik úgy beszélnek a lánnyal mint a kutyákkal... a maradék 15-20% pedig eltűnik a többi nő között...
2013. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%
nem kell inni meg drogozni de azért kimozdulhatsz a haverokkal azoknak mindig van lány ismerősük talán amikor az egyikbe belebotlotok ő lesz az igazi, de azt ne várd hogy valaki bekopogjon az ajtódon hogy szia szeretnék a barátnőd lenni, de előtte döngess meg a konyhapulton te mocskos állat.
2013. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

a boldogság senkinek nem jár

meg kell érte dolgozni

otthon üldögélve sosem fox becsajozni

2013. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 AeonFLUX ***** válasza:
Ha nagy a farkad nincs még minden veszve.
2013. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

"Bármilyen csajjal beérném." Tehát mindegy milyen, csak lyuk legyen kb. ez jön le. Nekem például az nem lenne elég, ha valaki csak beérné velem-----Nem ismeri senki,hogy én mit érzek...milyen csaj jön be nekem.Ezt nem tudom elmagyarázni.

Special neked igazad van :S

2013. okt. 9. 19:45
 16/40 anonim ***** válasza:
Nekem mindig igazam van :D De tényleg legalább egy esélyt adj a dolgoknak és mozdulj ki.
2013. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Akkor viszont itt a gond. A "mindegy, csak végre legyen már valakim" pasim messziről kiszúrhatóak. Randiztam egyel, már akkor majd megfulladtam tőle, mindent akart, és azonnal, rögtön komolyan gondolta, majdhogynem a kezem megkérte... Pedig alig ismert, tényleg, csak pár dolgot tudott rólam. Rájöttem, hogy nekem erre nincs szükségem, hogy "mindegy, csak lány legyen" barátnő legyek.


Tudom, hogy rossz egyedül. De még bőven van időd, várd ki azt, aki tényleg tetszik, mert egy ilyen kapcsolatban hidd el, te sem lennél boldog.

2013. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Bocsi, úgy olvastam, hogy speciel neked igazad van, azt hittem, ez még Pain-nek szól, vedd semmisnek a kommentem :D
2013. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Inkább ki nyírom magam.Nincs szüksége senkinek rám.Csak kiröhögne mindenki aki ismer.Nem megy a bulizás.....Ahoz én béna vagyok.Egy emberundoros senki.
2013. okt. 9. 19:50
 20/40 Noydra ***** válasza:

Még mindig ez. MIÓTA BŰN INNI?

Egyrészt oldódsz, másrészt embereket ismerhetsz meg. Ki mondta, hogy totál offra idd le magad?

Menj ki haverokkal inni valahova!

2013. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!