Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Bármilyen csajjal be érném. A csillagot le hoznám neki. Nekem miért nem jár a boldogság?

Figyelt kérdés
Csak azért nem mert nem iszom,nem cigizek,és nem költöm marhaságra a pénzem?Meg bulizni se járok.Ti mit tennetek ha minden igyekezetetek ellenére levegőnek néznének benneteket? :/ 26/f

2013. okt. 9. 19:35
1 2 3 4
 31/40 Noydra ***** válasza:
Nem fogod bírni a beletörődést. Sosem szabad feladni!
2013. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
beletörődök hidd el.Most mar belülről ez az egész,hogy hiányzik egy társ.De ha nem lesz akkor beletörődök.
2013. okt. 9. 20:41
 33/40 anonim ***** válasza:
Internetes barátnő...:'DDD Neked tényleg pszichológus kellene.
2013. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Na jó....Sziasztok.
2013. okt. 9. 20:44
 35/40 anonim ***** válasza:
Eddig hogyan "igyekeztél"? Ha élőben is próbálkoztál már? Vagy alapból oda se mentél senkihez, mert "úgyse kellek"? Ha gondolod írhatsz privátot, hátha tudok segíteni. :) 20/L
2013. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Rendben van, szarj a pszichoterápiára; az biztos jobb, ha beletörődsz a helyzetedbe és egyedül kínlódsz.


Egyébként a lányoknak a siránkozás sem jön be, megsúgom...

2013. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
súgjad :D
2013. okt. 9. 21:18
 38/40 anonim ***** válasza:
En mindig annak tetszem, aki nekem nem kellene. Ez se jobb. Szoval ugy dontottem, hogy varok, meg igyekszem osszeszedni magam es mindenfelevel elfoglalni magam. Keresnem kellene egy uj hobbit is. Ha elfoglalod magad, hasznosnak erezheted magad es kevesebbet gondolsz majd erre. Irhatsz privit is. Hogy szoktal ismerkedni? Amugy ez a nem iszom, nem cigizem, nem koltekezem, ez elso raneztire nincs a homlokodra tetovalva, szoval ez elso pillanatban nem donto. Akar kepet is kuldhetsz, hatha tudok tancsot adni. Mobilrol vagyok, igy gyorsabb volt, azert irtam igy.
2013. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Én is ugyanebben a szerencsétlen helyzetben vagyok csak azzal a különbséggel hogy én pár évvel fiatalabb vagyok. Sosem volt barátnőm és szerintem nem is lesz mert külsőleg nem nézek ki 'valami jól' Kiállóak a füleim ami ellen egyszerűen nem tudok mit tenni mert a műtét nagyon drága de viszont ápolt vagyok.. Viszont próbálok tenni érte hogy esélyes legyek a lányoknál néha Sportolok, Divatos ruhákat hordok. Vannak jó tulajdonságaim is Kedves vagyok megértő udvarias és őszinte.. De eddig sajnos sehogy sem hallattam de azért továbbra is próbálkozok. Hidd el tudom hogy nehéz de semmiféleképpen se add fel mert próbálkozni az életben mindig kell.. 17/F
2013. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.. Még azóta sem volt barátnőm, de már kezdem feladni... 20/F
2016. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!