Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Bármilyen csajjal be érném. A csillagot le hoznám neki. Nekem miért nem jár a boldogság?

Figyelt kérdés
Csak azért nem mert nem iszom,nem cigizek,és nem költöm marhaságra a pénzem?Meg bulizni se járok.Ti mit tennetek ha minden igyekezetetek ellenére levegőnek néznének benneteket? :/ 26/f

2013. okt. 9. 19:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Sosem volt még barátnőd ?
2013. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Munka után szoktam inni.Egy sor.Munkahelyemen nincs most egy csaj se.
2013. okt. 9. 19:52
 23/40 A kérdező kommentje:
Sose....Internetes barátnő csak.
2013. okt. 9. 19:53
 24/40 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mit érzel. Én is így gondolkodtam egészen 22 éves koromig. Mellette még depressziós, szociális fóbiás és önértékelési zavaros is voltam (az öngyilkosság emlegetése egyébként depressziós tünet...).


Elmentem egy pszichológushoz, aki segített pszichoterápiával. Mellette egy pszichiátert is meglátogattam, ő támogatott gyógyszerekkel. 4-6 hét alatt kigyógyultam a hülyeségeimből, nem gondolkodtam így, ahogy te; nem ragaszkodtam görcsösen ahhoz, hogy kapcsolatom legyen.


Rá három hónapra találkoztam egy lánnyal, akivel 2,5 évig jártam és ebből kb 1,5 évig együtt is éltünk.


Nem azt mondom, hogy muszáj elmenned pszichológushoz; de az biztos, hogy itt senki nem fog neked tudni segíteni, max közhelyekkel fognak bombázni, mint minden másik kérdésnél.


(Egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy te is abba a hibába esel ismerkedésnél, hogy úgy próbálsz udvarolni, mint egy 14-16 éves.)

2013. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 BlackSword ***** válasza:

Mert jobban sugárzik belőled a kétségbeesés, mint csernobilból a hasadóanyag...


Szóval nyugi, és ne görcsölj... És néha igyál meg egy sört a haverokkal!!! Nem árt az meg senkinek... Feltéve ha nem vezetsz...

2013. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Olvasni is rossz miket írsz:S Egy kis önbizalom nem ártana.
2013. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Jól jegyezd meg: az élet kegyetlen és igazságtalan, nincs második esély (csupán egy lehetőség, mely néha felbukkan többször). Nincs egyenlő bánásmód az univerzumban, csupán ezt szeretnénk elhinni, hogy az életben legyen egy reménysugár amibe kapaszkodhatunk, de ez csak illúzió.
2013. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Anyám borogass :D Nyitott könyv vagyok előttetek.Mindent ki találtok rólam,ami igaz is pont :S En arra jutottam,hogy fel adom.Elfogadom,hogy egyedul vagyok.Es meg bekelek ezzel.

-Nincs kocsim.Béna vagyok a vezetéshez.

2013. okt. 9. 20:29
 29/40 anonim ***** válasza:

Elolvastad azt, amit írtam a 24-es válaszban, te dinka?


Van megoldás, szelektíven miért csak a negatív dolgokat vagy képes meglátni?

2013. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Szarok a pszichoterápiára.
2013. okt. 9. 20:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!