Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez mennyire lenne gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire lenne gáz szöveg?

Figyelt kérdés
Ha egy ismerős srác kicsit poénkodva mondaná nektek, hogy "Olyan vagy, mint a fociban a büntető, tízes skálán tizenegyes vagy", az nagyon ócska/hülye/nyálas stb. duma lenne? Tudom, hogy nem az isteni szikra pattant ki az agyamból, de kíváncsi lennék, mit szólnátok az ilyesmihez.

2013. okt. 9. 20:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, inkább "középkategória". Amúgy nekem is vannak néha elborult agyszüleményeim, időnként kicsit lökött vagyok, meg vannak olyan esetek, hogy eszembe jutnak "aranyköpések". Csak valahogy mégse az igazi, nem egy csaj nevetett már teli szájjal a "beszólásaimon", mégse tudom őket semmivel se megfogni.
2013. okt. 9. 21:02
 12/18 anonim ***** válasza:
Szeretem a focit, így tetszene.
2013. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
küldj képet, nekem tetszenek az ilyenek , vicces és ari!:)
2013. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
xD Én tuti hülyének néznélek! :P
2013. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#13: Szerintem "kicsivel" idősebb vagyok nálad. :)
2013. okt. 10. 19:08
 16/18 A kérdező kommentje:
#14: Kösz, ez egészen úgy tűnik, mintha elismerés lenne. Egyébként van némi igazad, bevallottan kissé lökött vagyok, illetve hát szerintem valahol a lelkem mélyén mindig gyerek maradok.
2013. okt. 10. 19:40
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Miből gondolod,hogy idősebb vagy nálam?
2013. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak sejtem. Viszonylag alacsony itt az átlagéletkor, én meg valószínűleg túlkoros vagyok a nagy többséghez képest. Miért, te hány éves vagy?
2013. okt. 10. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!