Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok egy ilyen ajánlathoz? Okozhat kellemetlenséget a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Nem oltogatást várok, csupán őszinte véleményt...

Ha egy gyerekkori barátod és barátnője felajánja, hogy csináljátok 4-esben, mert az mozgatja a fantáziájukat, beleugranál(pároddal együtt)? én korábban nem tudtam volna ezt elképzelni vadidegenekkel pláne nem. de olyanokkal sem tartom jónak akikkel közvetlenül jó viszonyunk van mert szerintem a barátságot valamilyen szinten befolyásolja...meg aztán a későbbiekben pláne. meg félnék, hogy a kapcsolatomat is befolyásolná ez a kaland....Nem vagyok "beteg" csak ezen elgondolkodtam kicsit, hogy mik lennének a következmények...félreértés ne essék a párom az egyetlen az életemben és nem vágyom másra! és tizenéves sem vagyok már...


2009. nov. 9. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos voltam hasonló helyzetben az akkori párommal, egy négyes lehetett volna belőle, a másik pár akarta, mi viszont nem, akit én szeretek, azon nem tudok osztozni senkivel.
2009. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Én a 3-ast jobban bírom (2 csajjal)
2009. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha kételkedsz,semmiképp ne menj bele,egyik ismerősömnek igy ment tönkre a házassága....
2009. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem vállalnék be ilyesmit. Én sem tudnék osztozkodni a páromon és ő sem rajtam.
2009. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy bevállalnám, hogy nincs párcsere, csak egymás előtt csináljuk. De még lehetőség nem adódott. Kielégülnének a kukkoló és az exhibicionista vágyaim. :)

26F

2009. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andrewka ***** válasza:
70%

Nekünk is majdnem volt egy ilyen élményünk. Egy másik párral nagyon jóban voltunk. Mind a 4en kölcsönösen. Egy közös nyaralás alkalmával felmerült bennem és a másik srácban a gondolat h mi lenne ha összehoznánk egy négyest. De arra jutottunk h egyikünk sem adná a baránőjét a másik kezébe valamint mi sám vágynánk egymás barátnőjére. Nem azért mert nem kívánatos, szép, stb. hanem mert a saját párunkat szeretjük. Abban maradtunk h külön külön puhatolózunk a csajoknál és ha úgy alakul egy kis egymás előtti szex vagy huncutkodás belefér. Bérelt nyaraló a Balatonon, forró nyár, finom bor... Szóval minden adott lett volna. De a vége az lett h inkább hanyagoltuk a dolgot. Ugyanis a lányok szintén azon a véleményen voltak mint mi. Az én barátnőm még nagyobb érdeklődést mutat a lányok iránt is, de egy másik pár jelenléte és szeretkezésének látványa nem nagyon izgatja. Ha pedig elkezdünk gabalyodni. Akár csak a lányok egymással. Elkerülhetetlen h a megbeszéltek ellenére történne pár olyan érintés, simogatás, csók... ami már valamelyik félnek nem esne jól. Akkor meg oda az egész kapcsolat.


Az a lényeg csak akkor vágj/jatok bele ha mindnenki tisztában van az érzelmeivel, érzéseivel, vágyaival és tudja mi miért történik. De ehhez végtelenül őszintének kell lenni.


Ha egy csepp kétség is van benned merj nemet mondani.


22/f

2009. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagyok én se tudom elképzelni, hogy egy másik csávó rakja a csajomat.

Ha nem vagyok szerelmes, csak "dugitárs" az a valaki, akkor simán, hármast-négyest is.

2009. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mennék bele. 25/L
2009. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

a 2o:37 es válaszadónak teljesen igazat adok...

2009. nov. 10. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!