Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak esélyt egy roma lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt egy roma lánnyal való kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Megismertem neten egy romalányt, nagyon szép, okos is, tanul rendesnek tűnik. Elég jól kijövünk ha még csak neten is. Én pesti vagyok ő meg miskolci, gondoltam lenézek oda valamikor, de kicsit félek, hogy bajom eshet nem tudom.

Vannak előítéleteim a cigányokkal szemben de persze nem minddel.


2013. okt. 10. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Testvir leszel báttya:)))
2013. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Utóítéleted van, nem előítéleted.


Nem tanácsolom. Más kultúra, más habitus, más elképzelések az életről. Nem csak ő van, hanem a családja is. Ha bármivel megbántod, nem jön össze jól valami, számolhatsz azzal, hogy a család berág rád. És valószínű nem 1 testvére meg 2 unokatestvére van, akik szelídek, mint a ma született bárány...

2013. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Lehet hogy ez a lány kedves és művelt,de ne felejtsd el a rokonságot.Tudod hogy megy a kisebbségnél...
2013. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha még középiskolás vagy, akkor nem 200 kilométerrel arrébb keresnék a helyedben barátnőt.


A lány akár lehet rendes is, de érdemes számításba venned a családját is. Általában átlag magyar családokhoz képest lepukkantabbak, ha meg pont a gazdagabbak közé tartoznak, akkor meg sokkal jobban korlátozzák a lányaikat a fiatalkori szórakozásban (mert tisztában vannak azzal, hogy ők olyan népség, akiket a vérük jobban hajt).


Egyébként nekik is vannak előítéleteik velünk magyarokkal szemben.

2013. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Kérlek szépen, NE!
2013. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Mindig névtelen netes kommentek alapján döntöd el, hogy össze akarsz-e jönni valakivel, vagy nem? Ha ennyi eszed van, akkor azt javaslom, ne. Ha tényleg okos a csaj, akkor úgy sem illenétek össze.
2013. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
69%
Mond meg hogy menjen fel ő. Miskolcra nem mennék a helyedbe. Miskolci vagyok szóval tudom hogy mennek itt a dolgok :D
2013. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha minden klappol is, ha csoda történik, és ő is rendes, a családja is rendes, akkor is gondold meg, hogy tudsz majd megbirkózni az előítéletekkel. van egy ilyen ismerősöm, és neki a legnagyobb probléma pont az, hogy a lány kedves, aranyos, a családja se gáz, de az utcán folyton megnézik őket, van, hogy be is szólnak (minek jársz cigánnyal, stb), és aki csak megtudja, hogy cigány a barátnője, egyből azzal jön, hogy hú de gáz. ha elég erős vagy, hogy ezt elviseld, akkor hajrá. bár vigyázz nagyon, mert sok olyan lány van, hogy ő maga rendes, de a családja nagyon is gáz (amiről szegény lány nem tehet).
2013. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Először is: mivel Miskolc feljebb van, mint Budapest, ezért te mennél fel Miskolcra és ő menne le Pestre.

De én nem keverednék a cigányokkal, és nem azért, mert rasszista vagyok (amúgy a cigányok többsége is az). Egészen más kultúra, más emberek. És azért se keverednék velük, mert már most több gyerekük születik, mint a magyaroknak, így nem szívesen növelném a statisztikájukat. :)

2013. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
9 es. azért írta hogy le mert azt szokták mondani, hogy felmegyek pestre vagy lemegyek ,,vidékre". Nem kötekedésből írom :)
2013. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!