Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak esélyt egy roma lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt egy roma lánnyal való kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Megismertem neten egy romalányt, nagyon szép, okos is, tanul rendesnek tűnik. Elég jól kijövünk ha még csak neten is. Én pesti vagyok ő meg miskolci, gondoltam lenézek oda valamikor, de kicsit félek, hogy bajom eshet nem tudom.

Vannak előítéleteim a cigányokkal szemben de persze nem minddel.


2013. okt. 10. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne, nagyon ne.
2013. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10, Tudom, és nagyon helytelenül mondják ezt. nem kötekedésből írom. :)
2013. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindegyik azt mondja, hogy rendes. Az egyik öcsém mind cigány lányokkal jár. Pedig eddig mind hozták a sztereotípiáknak megfelelő formát. Mondjuk ők putris cigányok is voltak kivétel nélkül, 4-5 tesóva

l, bűnözőkkel a tágabb vagy közelebbi köreikből. Szóval mindegyik azt mondja hogy más, ha nem ő akkor a szülei... Legyél inkább óvatos. A borsodi cigányok meg hát....köztük van a legtöbb aljanép. Borsodban élek

2013. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja és ha vége a kapcsolatnak, nem engednek olyan könnyen. Nekik menőnek számít, hogy megfogtak egy magyar palit, aki majd eltaztja őket. Azt mindenképpen derítsd ki, hogy dolgozik-e a család, és a lánynak vannak-e életcéljai. Akkor talán műköhet, de a cigányság attól még előjöhet belőle. 22/l
2013. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!