Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz visszautasítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz visszautasítani a fiúkat. Hogy vagytok vele? Mit akarhat ő?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régóta jóban vagyunk, most pedig elkezdtünk egy helyen dolgozni.

Még betanuló vagyok, hozzá megyek általában segítségért, hisz őt ismerem onnan legjobban, meg hát haverok vagyunk, tőle nem olyan gáz megkérdezni a dolgokat, mint a főnöktől. :) Ebédelni is együtt szoktunk, mindig megbeszéljük előtte a neten, hogy elmegyünk-e, vagy viszünk-e kaját, amit majd bent esszük meg.

Közel van az asztala, néha odamegyek én, vagy jön ő, kicsi pihenő gyanánt, hisz az irodában muszáj néha felállni, nem lehet végig ülni a 8 órát. Aztán megkérdezzük, hogy halad másik a munkával, illetve beszélünk néhány mondatot.


A gond ott kezdőik, hogy most kezdek rájönni, a héten, hogy ő lehet, engem totálisan félreértett.. Én csak barátként tekintettem rá, de visszagondolva, akár azt is hihette, hogy tetszik nekem, és akarok tőle valamit.


Hétvégén együtt buliztunk haverokkal, hazafelé lekéstem a buszom, rendes volt, megvárta velem a következőt, de megkérdezte, hogy szeretnék-e nála aludni, de vagy háromszor is, hogy biztos nem-e, mert nincs otthon senki nála.. Nem mentem bele, inkább fagyoskodtam a megállóban, nehogy féreérthető legyen számára a szitu.

Tegnap meg mondtam neki, hogy lesz moziünnep, ő meg úgy értelmezte, hogy azért mondom, mert menni akarok vele. 10 perc múlva már úgy jött oda hozzám, hogy akkor mit nézünk. Mondtam, hogy barátnővel megyek, de ma is felajánlotta, hogy szívesen eljönne velem, ha úgy alakulna végül, hogy nincs kivel mennem.


Szerintetek akarhat valamit? Hogyan kezelhetném helyesen ezt a helyzetet? Tök jól elvagyunk bent, nem akarom ezért mellőzni a őt. De lehet, hogy ő is csak barátkozni akar, nem tudom..

Már nem először fordul elő ez, hogy egy általam barátnak tekintett fiúnak tetszem.. Velem van a baj?? Hogy kéne viselkednem a fiúkkal, hogy ne történjen ez?? :(

21l



2013. okt. 11. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ne barátkozz fiúkkal. nem működik ha jól nézel ki.
2013. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá.
2013. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jelek szerint félreértett. Szerintem finoman(!) beszéld meg vele a dolgokat, hogy ti max. barátok lehettek.


Egyébként én is találkoztam már ilyen lánnyal és az én fejemet is elcsavarta.:D

2013. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
211 év alatt még nincs annyi élettapasztalatod, hogy tudd? o.O
2013. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!