Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen férfi, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen férfi, vagy én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés

Olyan férfira vágyom, aki sportos, aktív, élettel teli, de emellett romantikus, magas érzelmi intelligenciájú, olvasott, széles látókörű. Akivel lehet lelkizni, filozofálni, de sportos és talpra esett.

Eddig úgy tapasztaltam, hogy ez a két oldal ritkán található meg egy férfiban. Pedig biztosan nem zárják ki egymást, hiszen bennem is megvannak.

Eddig akikkel találkoztam vagy romantikus otthonülő puhányok vagy földhözragadt, érzéketlen, szűk látókörű keménygyerekek voltak.


Nem vágyom privát üzenetekre, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.



2013. okt. 11. 19:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
hát egy már tuti van..
2013. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Van ilyen fiú de ő messzire kerüli az ilyen felszínes ribiket mint te.
2013. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Biztos van valahol... De igen!! Túl sokat kérsz!!
2013. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
mit nyújtasz ezért?
2013. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Pain for Pleasure ***** válasza:
Egy ilyet ismerek, de ő foglalt.
2013. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Felszínes? Miből gondolod? Örülök, hogy pár sorból te már az egész embert látod.


Hogy mit tudok nyújtani? Nyilván tudom ugyanezeket, meg még pár dolgot. :)

2013. okt. 11. 20:03
 7/28 anonim ***** válasza:
Létezik, de az ilyen vágyak végett szenvedsz:) Ha feladnád az ilyen álmodozásokat akkor könnyen megtalálod a párod. Aki így válogat az nem lesz egyhamar boldog. Hát sok sikert, de kötve hiszem, hogy lesz szerencséd.
2013. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Felszínes vagy!!

"sportos és talpra esett. "

Nem azt mondom hogy 1 olyat keress aki becsicskul mindenkinek de néha a szikla (háj) alatt rejtőzik a legnagyobb kígyó :DD

2013. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak ilyenek.

Én is kételkedtem benne, de megismertem egy fiút. Ahhoz képest, hogy fiatalok vagyunk, meglepően jól tájékozott a világ dolgait illetően, nagyon sok témában mozog otthonosan, sokat tanultunk egymástól. Mindemellett nagyon figyelmes és megértő, és rendszeresen sportol, egészségesen él. :)

2013. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

XD

A sportost nem csak a testalkatra értem, hanem az egész életformájára.

2013. okt. 11. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!