Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen férfi, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen férfi, vagy én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés

Olyan férfira vágyom, aki sportos, aktív, élettel teli, de emellett romantikus, magas érzelmi intelligenciájú, olvasott, széles látókörű. Akivel lehet lelkizni, filozofálni, de sportos és talpra esett.

Eddig úgy tapasztaltam, hogy ez a két oldal ritkán található meg egy férfiban. Pedig biztosan nem zárják ki egymást, hiszen bennem is megvannak.

Eddig akikkel találkoztam vagy romantikus otthonülő puhányok vagy földhözragadt, érzéketlen, szűk látókörű keménygyerekek voltak.


Nem vágyom privát üzenetekre, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.



2013. okt. 11. 19:59
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es, ez megnyugtató.
2013. okt. 11. 20:08
 12/28 anonim ***** válasza:

a sportos életforma mit jelent?


coppertesztet fut takarítás közben?

2013. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Hogy mit tud nyújtani? Talán egy feszes puncit?? Ennyi ésszel meg a vödör mésszel... XD

Amúgy van ilyen, csak kevesebb mint a más típusokból... :D

2013. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A 9-es felhagyott vele és aztán találta meg, de te nem hagysz fel vele hanem kételkedve keresed:) Na mindegy.
2013. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Sportos életforma: Gondol az egészségére egészségére, odafigyel a kajálásra, a testmozgásra, nem cigizik. Szóval igényes magára.


7-es: Feladnám én az álmodozásaimat, de ezeket az igényeimet sajnos a szükség szülte meg, nem az élénk képzelőerőm. Sokszor éreztem az előző kapcsolataimban, hogy jajj de jó lenne, ha lehetne vele komoly dolgokról beszélgetni, eljönne velem kirándulni, stb...

2013. okt. 11. 20:11
 16/28 anonim ***** válasza:
Mi féle szükség kell ehez?
2013. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
jó lenne nekem 1 ilyen csaj.
2013. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Csak 1-et mondok és hidd el így van.

Ha meglátsz valakit akibe beleszeretsz majd igazán, annál nem fog érdekelni ez a sok sok sok felsorolt elvárás.

totál megfog változni majd a véleményed.


Amit leírtál ennek a fele sem lesz már lényeg.

2013. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Egy ilyet én is ismerek de szintén foglalt ha jól tudom.
2013. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

18-as:


Márpedig nem hiszem el. A szerelem gyorsan elmúlik, erre nem lehet egy komoly kapcsolatot alapozni.

Ha elmúlik a kezdeti lángolás mondjuk fél év alatt, utána mégis mi a fenét csinálunk, ha nincs semmi közös bennünk, semmi érdekes a másikban?


Szerettem már bele a fent leírt ideálnak szinte a szöges ellentétébe is, de amint leszállt a rózsaszín köd, azt kérdeztem magamtól, hogy "úristen, hogy mit keresek én mellette"??

2013. okt. 11. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!