Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen férfi, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen férfi, vagy én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés

Olyan férfira vágyom, aki sportos, aktív, élettel teli, de emellett romantikus, magas érzelmi intelligenciájú, olvasott, széles látókörű. Akivel lehet lelkizni, filozofálni, de sportos és talpra esett.

Eddig úgy tapasztaltam, hogy ez a két oldal ritkán található meg egy férfiban. Pedig biztosan nem zárják ki egymást, hiszen bennem is megvannak.

Eddig akikkel találkoztam vagy romantikus otthonülő puhányok vagy földhözragadt, érzéketlen, szűk látókörű keménygyerekek voltak.


Nem vágyom privát üzenetekre, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.



2013. okt. 11. 19:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Pedig 18-asnak nagyon igaza van. Bármennyire cáfolod ezt te nem fogod megtudni cáfolni. Ez valóban így van.
2013. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hát jó. Akkor mondjuk azt, van akinél működik és van, akinél nem. "Akárkibe" biztosan nem tudnék beleszeretni, azért egy bizonyos mércét meg kell ütni. Vagy ha mégis, gyorsan vége lenne a kapcsolatnak.
2013. okt. 11. 20:48
 23/28 anonim ***** válasza:

18-as vagyok.

Tévedsz. És nem szerelemről beszéltem.

2013. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
persze minimálisan meg kell felelnie legalább külsőre szimpatikus kell hogy legyen és megértő de mint belső tuladonságoknak amiket felsoroltál a fele sem lesz érdekes.
2013. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen reális elvárásaid vannak. Ugyan ezt szeretném én is egy hölgyben megtalálni.

Mindkét fél részéről szerintem ezek elég könnyen teljesíthető elvárások, úgyhogy egyáltalán nem helyezted magasra a lécet.

2013. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Van. Magam sportos (foci, tenisz, edzés), nem dohányzó, egészségesen étkező, humoros, kedves, ápolt, inteligens. Hírekkel szeretek képben lenni, könyvet ritkán olvasok, inkkább neten. Romantikus, megértő és még mások által jóképűnek mondott is vagyok. És hidd el többen is vagyunk. :)

24F

2013. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igen, van. Mondjuk én utálom a sportos fazonokat, de ismerek olyanokat, akik szerintem megfelelnek az általad leírt feltételeknek.
2013. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26os: Az lemaradt, hogy "De bocs, foglalt vagyok." :)
2013. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!