Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bisex vagyok? Vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex vagyok? Vagy csak a puszta kiváncsiság?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 16 éves. Volt már néhány pasim de még szüz vagyok. Volt hogy majdnem lefeküdtünk de mindig közbejött valami. Vagy telefont, vagy féltem, vagy menszi... Ám néha megnézek egy-egy rövid kisfilmet ahol két lány... És néha ugy érzem kiprobálnám egy csajjal. Pasivalis volt már hasonlo érzésem....Hülye válaszokra nem vagyok kiváncsi. Köszi

2013. okt. 12. 09:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem kell az okoskodas
2013. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!