Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy lehetnek ilyenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy lehetnek ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Sok lányban kellett csalódnom mostanában.

legtöbbjük arrogáns, pénzes, kifestett

plázacica, akik csak a pénzt

és az autót látják a fiúban.

Nekem nincs autóm, se iPhone-om,

és százezreim se.

Az a legmeglepőbb, hogy vannak

olyan lányok, akikről nem is feltételezik,

hogy ilyenek, de kiderül, hogy

ők is ilyen felszínesek. Egyre többen.

Hol van már a szerénység,

a belső értékek értékelése???

Én magát a lányt szeretem, a belsőjét, nem

a ruháját, műkörmét, stb.

És nem fogok csak azért egy kocsit

vennem magamnak, hogy több lány megnézzen.

Most már kerülöm ezt a típust - örökké!!


Mégis miért vagytok ilyenek lányok??? Mi vesz titeket rá arra, hogy csak a tárgyakat értékeljétek egy fiúban???

Nem vagyok szegény, de milliomos se. Elváltak a szüleim, csak édesanyám nevel. Örüljünk, hogy marad a hónap végére 10-20 ezer FT. Ennyire zavar titeket lányok, ha egy fiú nem dúsgazdag, mint ahogy ti akarjátok????

U.I. A normális, szerény lányokat nem akarom megsérteni, igazából ez a kérdés az öntelt, vihogó, milliomos, felszínes lányoknak szól. És az alábbi válaszokat NEM akarom látni: Nem lehet, hogy te csinálod rosszul? Vagy bármi hasonló. 20/F


2013. okt. 12. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, sosem próbálkoztam plázacicáknál, mégis egytől egyig ugyanaz a tapasztalatom a csajokról, mint a kérdezőnek!
2013. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem például egyáltalán nem érdekel hogy mennyi pénze van a pasinak ha érdekel. Viszont ha valaki rögtön ezzel kezdi , hogy így nincs pénze meg úgy nincs pénze és mindenért el kezd panaszkodni , na azt ne birom. Én se vagyok valami gazadag, de megdolgozok azért a pénzért amim van. Azt meg nagyon nem birom ha egy pasi csak panaszkodik és sajnáltatja magát (volt már ilyen, nem mondom h te is ilyen vagy).
2013. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó. teljesen egyetértek veled, de már változtattam ezen. :) 1: a normális lányokat keresem

2: Ha összeismerkedel egy lánnyal, akkor semmit sem mondok neki az anyagi helyzetemről, és nem panaszkodom. Mellesleg nem is vagyunk olyan szegények, csak autó meg iPhone nincs. De minek is az? Legalább többet beszélek szóban emberekkel. :))

2013. okt. 19. 20:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Két dolgot szeretnék írni:

1. Ne foglalkozz a felszínes lányokkal. De még annyira sem, hogy ide kiírsz ilyen hosszú monológokat. Ezt az időt is szánd a normális lányokra. Amíg azzal foglalkozol, hogy mit nem szeretnél, milyen lányokat utálsz, addig nem tudsz igazán továbblépni, mert az összes energiádat felemészti. Gyerünk, felejtsd el a múltat és a felszínes csajokat, mert rengeteg normális lány van a világon, csak meg kell őket találni. Nehéz, de egyáltalán nem lehetetlen, de csak akkor, ha csak erre koncentrálsz.


2. Én 7 évvel ezelőtt találtam egy normális lányt és azóta is együtt vagyunk. Előtte engem is azok a dolgok bosszantottak, mint most Téged, de ma már csak nevetek a felszínes csajokon, mert ha tudnák, hogy mennyit keresek, akkor biztos keresnék a társaságomat.

2013. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot, már nem is foglalkozom velük. Inkább egy normális lányra készítem elő magam. :)
2013. nov. 4. 17:03
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért a mai világban tök érthető hogy szükség van pénzre. Válság van, ha van pénzed akkor egy gonddal kevesebb. Illetve többel, ugyanis pénzzel szinte bármit el lehet érni.

Bár az tényleg érthetetlen, hogy a gimis lányoknak miért kellenek annyira pénzes csávók.. Megértem a dühödet. De azért szerény, normális lányokat is lehet találni még. :)

2013. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én meg pont az ilyen típusú csajokat nem értem, akik ilyenek. Bár fiatal vagyok még (22), de már dolgozom és mindig is arra törekedtem, hogy senkitől ne kelljen anyagilag függnöm. Itt természetesen nem a szüleimre gondolok, hanem pasira. Nekem mindig is természetes volt, hogy egyszer ő fizet, egyszer én. Nekik meg pont ezt a furcsa elfogadni, de megszokták, hogy ilyen is van. Onnantól kezdve, hogy valaki anyagilag függ a pasijától, irányíthatóvá válik és ez nem oké. Mindenki legyen a maga ura és legyen talpraesett, határozott, ne a pénzt hajkurássza, hanem keresse is meg és egyből tudja értékelni azokat a srácokat is akik nem dúskálnak a pénzben. De hát ezek mind agyatlan libák és egyre inkább több van belőlük én is tapasztalom sajnos.
2013. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!