Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy gondoljátok? Így kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy gondoljátok? Így kell nevelni egy nőt nem?

Figyelt kérdés
Az ex csajom barátai felkerestek, és próbáltak kioktatni, hogy mit csináljak. 30 éves múltam, véleményem alapján megérdemelte az a nő amit kapott. A többivel is ezt csináltam, nem értem ő miért háborodott fel. Na, a lényeg, hogy egy hisztije miatt azonnal szakítottam vele, elmentem a cuccaimért, és átnéztem rajta, hogy vegye észre magát. Rám írt többször is, magyarázatot vár, de minek?? Tanuljon a leckéből nem? Hogy ne lássa mit csinálok , fbn letiltottam. Semmi köze hozzá, nem?
2013. okt. 12. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ügyes vagy fiacskám! :D csak ne csodálkozz ha egyik nap olyan leszel mint a viccben...mi az fekete fehér kék zöld? apáca a lépcső alján...:D
2013. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt embereket nem kell nevelni sehogyan sem.
2013. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3-as TÉVED
2013. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hát gratulálok neked, ha ennyi miatt szakítasz egy nővel akkor szerintem maradj a guminőnél vagy a bal kezednél :D
2013. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Látom, te aztán igazán szeretted! Egyébként ezzel, csak neki tettél szívességet, mert nem kell tovább egy ekkora f*sszal együtt lennie. 17/F
2013. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nevelésből Ötös :)
2013. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Így neveld a (házi)sárkányodat :P
2013. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nos ezek alapján sosem voltál szerelmes egyikbe sem , ha szereted akkor annak ellenére vele vagy vagy leszel ha néha hibázik... de te esélyt sem adtál neki hogy helyrehozza megbánja.. nem hiszem hogy ez hosszutávon célravezető lesz , főleg ha már ilyen idős vagy.. Szerintem ettől komolyabbnak és felnötebbnek kellene lenned mint egy 20 éves
2013. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a lehető legjobb megoldás a gyerekes viselkedésre egy másik gyerekes viselkedéssel válaszolni!

Azt kéne megérteni, hogy a kapcsolatok mindig kölcsönhatáson alapulnak, tehát valamilyen fajta viselkedést kihoznak egymásból a felek. Mindenkinek megvannak a maga (sokszor hibás) sémái, amiket ismételget egy kapcsolatban, és ezzel mindig pontosan ugyanazt váltja ki másokból. Te pl. a jelek szerint hisztit... inkább ezen lenne érdemes elgondolkodni, hogy vajon miért....

2013. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!