Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy gondoljátok? Így kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy gondoljátok? Így kell nevelni egy nőt nem?

Figyelt kérdés
Az ex csajom barátai felkerestek, és próbáltak kioktatni, hogy mit csináljak. 30 éves múltam, véleményem alapján megérdemelte az a nő amit kapott. A többivel is ezt csináltam, nem értem ő miért háborodott fel. Na, a lényeg, hogy egy hisztije miatt azonnal szakítottam vele, elmentem a cuccaimért, és átnéztem rajta, hogy vegye észre magát. Rám írt többször is, magyarázatot vár, de minek?? Tanuljon a leckéből nem? Hogy ne lássa mit csinálok , fbn letiltottam. Semmi köze hozzá, nem?
2013. okt. 12. 12:45
1 2
 11/18 piriiiiii ***** válasza:

Hát Téged sem ártana megneveleni, bammeg.

Biztos nem véletlenül "hisztizett"...

Nem érted, miért háborodott fel???? Hát hülye vagy???

SZAKÍTOTTÁL VELE, MIKÖZBEN LEHET, HOGY SZERETETT TÉGED (habár ez elég abszurd lenne..)!!! Ki ne háborodna fel ilyenért, Te hülye?

Egy hiszti miatt szakítani? Te jó ég...

Az egészet úgy írod le, mintha Te lennél a jó isten, a volt barátnőd meg valami utolsó csitri.

2013. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Te szimplán nagyon hülye vagy. Egy hiszti miatt szakítani?


Én a helyedben bocsánatot kérnék és abbahagynám ezt a gyerekes viselkedést...


Mondom ezt úgy, hogy legalább 5 évvel fiatalabb vagyok nálad.

2013. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"kell"

Persze,de te ki is vagy?

Csináld csak,te leszel egyedül,nem ő.

2013. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magyar sültparaszt megoldás: gondolsz valamit, aztán találja ki, mi az, - és okuljon belőle (de minek már?) - a kommunikáció meg úgyis csak valami úri huncutság.
2013. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoval 30 eves multal? Erdekes...
2013. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gyereket kell nevelni, nem egy felnőtt nőt.
2013. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nagyon jól tetted, a nő később meg fogja neked köszönni, hogy megszabadítottad tőle magad, mert megérdemli, hogy egy normális emberrel legyen boldog. meg úgyse szeretted, ha valakit szeretnél, akkor nem csinálnád ezt vele, ha meg igen, akkor egyszerűen idióta vagy, ami felől amúgy nincs is kétségem.:) de légy csak büszke magadra...
2013. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Most itt mi a kerdes lenyegeben? Szakitottal vele, mert nem jott be a termeszete. Ennek itt vege van. Akkor meg mi a retket foglalkozol vele hogy megvaltozik e vagy sem?

Nem tokmindegy?

2013. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!