Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szívösszetörés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szívösszetörés után meddig nyalogatjátok a sebeiteket? Belevágtok az életbe vagy begubóztok? Lehet szó szakításról, egy barát árulásáról vagy egy tragédiáról.

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A te szívedet törték össze, vagy te törted össze másét?
2013. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindkettő és egyik sem. Mindkettő volt már, de nem most :)
2013. okt. 12. 15:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Min. 6 hónap után kezd gyógyulni a lelkem, de azután is vannak még szomorú perceim.
2013. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én becsavarom magam egy lepedőbe és visszavonulok aludni az elefántcsonttornyomba.
2013. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én ‘nyalogattam‘ kb 2napig.. utánna elhatároztam h felállok és megmutatom neki h túlkevés ahoz h engem padlóra tegyen..barátokat kerestem meg minden. látta mikyen jól elvagyok és megkeresett :D
2013. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

semeddig.. :D

már régen leszoktam erről.. nagyon rossz így is szóval rosszabb nem igen lehet így pozitívan állok az ilyen dolgokhoz... szakítás,baráti árulás..--> legalább kiderült.

2013. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én begubózok jó hosszú időre és vagy fél évig emberek közé sem megyek.
2013. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már rég túlvagyok az ilyesmiken. Ha szakít velem a csaj, megrántom a vállam, és megyek vissza Tyrian 2000-t nyomatni. Nem adom meg neki azt az örömöt hogy könyörögjek neki. Egy lány se érdemli meg.
2013. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Váltakozik ez a 2 állapot, van úgy hogy egyik nap begubózok, aztán másnap belecsapok vmibe, majd utána megint visszavonulok. Teljesen soha nem gubózom be, mindig rámjön az az érzés, hogy tudodki fog szomorkodni..
2013. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én nagyon sokáig, nem egészséges... :D
2013. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!