Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A (volt?) szerelmemmel mentem haza valamelyik nap a buszon, és érdekesmód, független hogy több éve probálom túltenni magam rajta, olyan "öröm" futott át rajtam, amit nehéz leírni.


A furcsa az hogy direkt azért mentem el jó messzire tanulni, hogy tőle távol legyek. Ennek ellenére szinte hetente látom valahol.


A gond az, hogy párkapcsolatban él, ami abból a részből nem gond, hogy nem kötődnek annyira egymáshoz, csak kapcsolat miatt vannak együtt.


Abból a részből gond, hogy ő nem az a tipus, aki bármilyen értelemben "félrelép". Ugyanakkor a pasi már lépett félre, amikor ezt a lány tudtára akarták adni, nem hitte el. Én meg nem akarom őt győzködni.


Kiderült, hogy az én sulim az ő sulijától is csak kb 5-10 percre van. Na ez a totál szívás.


Engem olyan mélyen megbántott régen (nem voltunk együtt), hogy mai napig nem érdekel egy nő se, sehogy se. Azonban ennek ellenére valahogy mégis akarom őt valahol legbelül.


Tanácstalan vagyok, mert érződik köztünk ez a "feszültség", mint egy volt pár után, kellemetlenül vannak egymás közelébe, kerüljük a másikat stb. Innen gondolom hogy neki se közömbös ez a dolog, mert aranyosan is bánik velem, csak van egy olyan érzésem, hogy nem igen akar felvállalni valami miatt, vagy csak ragaszkodik a jelenlegi kapcsolatához.


Bár, abban is biztos vagyok, ha elérném valahogy hogy szingli legyen, megint képbe kerülne valaki 2-3 napon belül, független hogy 4 éves kapcsolata van most.



2013. okt. 12. 15:27
 1/8 A kérdező kommentje:

a képbe kerülést úgy értem, hogy őt mindig észreveszik, én meg olyankor nehezen tudok olyan bánásmódot adni neki, amilyet kéne, mert zavar, hogy nem egyoldalúan várja azt, hogy küzdjek érte, hanem másoktól is ezt várja el, hogy majd a végén valaki koppanjon.


Szivesen küzdenék érte, de csak ha én lennék a képben. Egyedül.

2013. okt. 12. 15:29
 2/8 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy azert kerul, mert nem.akar toled semmit es azert nem akar talalkozni, mert kinosnak erzi?

ha nem ez a helyzet, ne haragudj, de en igy vagyok egy fiuval akivel egy suliba jarunk es kb ugy erezhet mint te.

2013. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

még mindig azt érzem mint régen, csillog a szeme és olyan "mélyröl" köszönöm. Ennél komolyabb érveket is feltudnék hozni, de ha egyszer láttál már valakit, aki így viselkedett, akkor egyből leszúród mi a helyzet már ebből is.


Neki is én voltam az első szerelme. Sőt, amikor ezt a párkapcsolatot elkezdte, ő még flörtölgetni is próbált velem (én akkor őt visszautasítottam a párkapcsolata miatt).


Nekem nem lenne baj, ha végleg nem találkoznánk élnénk az életünk, de így nem jó.

2013. okt. 12. 15:54
 4/8 A kérdező kommentje:
köszön*
2013. okt. 12. 15:54
 5/8 A kérdező kommentje:
senkinek semmi ötlet? :(
2013. okt. 13. 11:58
 6/8 vycc válasza:
voltam ugyanilyen helyzetben mint te vagy, én félretettem minden érzelmet és pusztán logikailag és előrelátással (elképzeltem milyen lenne vele élni éveken keresztül, minden bolondériáját, minden lehetséges verziót végig gondolva) gondoltam végig, hogy mi lenne ha és mi lenne ha? 2szer voltam ilyen helyzetben, visszatekintve tudom, hogy mindkét alkalommal jól döntöttem
2013. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy most nem tudom mit érez.


De régen én azért szerettem bele, mert ő neki bejöttem elég sokáig. Ez akkor már kitudodott, de egyéb okok miatt, elmentünk egymás mellett (folyamatosan bántottuk a másikat "véletlen").


Lehet hogy van benne valami amit mondasz, csak tisztázni akartam a dolgot, hogy ez egyszer volt valami... bár lehet egy láng kialszik és sose kell életre újra.

2013. okt. 14. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
felmelegitve csak a toltottkaposzta jo.
2013. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!