Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Augusztusban csókolóztam ezzel a fiúval, nekem már elég régóta tetszik. Akkor megállapodtunk, hogy elfelejtjük, de nekem nem megy. És nem is akarom elfelejteni. Hétről hétre együtt bulizunk. Amikor másik fiúval beszélek, mindig dühös arcot vág és más felé néz. Bár lehet, hogy ezt csak bebeszélem magamnak, de mások is mondták már, hogy ez van. Tegnap is együtt buliztunk. Odajött egy fiú, aki járni akar velem. Le akart smárolni. Én meg kicsit eltoltam. Ő meg (én nem láttam, de két barátnőm mondta) közénk tette a kezét és eltolta a fiút. Mindig úgy helyezkedett, hogy mellettem, vagy velem szemben táncoljon, de sose nézett a szemembe. Vagy ha igen, akkor gyorsan elrántotta a fejét. Meg mikor másodszor jött oda az a fiú, utána olyan búvalb*szott fejet vágott. Ezek jelenthetnek valamit, vagy csak bemagyarázom magamnak?


Normális válaszokat kérek, köszönöm!



2013. okt. 12. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé egyértelmű, hogy igen. :D
2013. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

amúgy ha lehet, odaírnád, hogy F/L és a kort?:) csak hogy tudjam :D


16/L

2013. okt. 12. 22:01
 3/6 anonim válasza:
Tiszta SzJG :DD Amugy szerintem igen :)))
2013. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg vannak ilyen lesifotók erről az estéről és mindegyiken látszik, hogy éppen rám néz xD
2013. okt. 13. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
De nem is láttad hogy odatette a kezét közétek??Amúgy ez egyértelmû.Õ sem tudja magát túltenni.:) 15/L
2013. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tényleg nem láttam, nem is figyeltem arra, inkább az arcát figyeltem. De akkor oda se nézett, inkább mintha hallgatózott volna.
2013. okt. 15. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!