Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethetnék ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetnék ki belőle?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és van egy tanár a gimiben, akibe már 2 éve bele vagyok zúgva (engem nem tanít). Egész nap csak rá tudok gondolni, és mindig azt várom, hogy láthassam. Kb. 10 évvel idősebb nálam, felesége is van, így tudom, hogy nem lehetne köztünk semmi, de akkor is szeretem. Mit tegyek? Hogyan felejthetném el?
2013. okt. 13. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

sehogy.

jöjjetek össze : ennyi!

2013. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néha a tiltott gyümölcsre sokkal jobban vágyunk. Ami elérhetetlennek tűnik, azután sokkal jobban epekedünk, de jó lenne ha valóra válhatna. Persze azért ez sem minden emberre jellemző.


Majd ha már elvégezted a gimit, és nem fogod látni nap mint nap, szép lassan elfelejted. Addig pedig legyél nyitott más srácok felé, ha lenne valaki akit szerethetsz, nem vágynál a tanárodra ennyire

2013. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jöjj össze mással
2013. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy rajta kívül más nem igazán érdekel. :(
2013. okt. 13. 15:21
 5/5 anonim válasza:

Le merném fogadni, hogy a legtutibb "kiszeretési" módozat az lenne, ha összejönnétek.

Tudod mekkora csalódássá tud válni egy ilyen álomszerelem, ha valami módon mégis valósággá válik?

Ámde ez a "megoldás" túlontúl is sok következmény-problémát generálna - ne kísérletezz vele.

Különben is, elég jelentős a korkülönbség köztetek, hosszabb távon kellemetlen lenne.


Azt írod, 18 vagy és gimibe jársz. Akkor nem is sokára amúgy is vége lesz a találkozásaitoknak - nyakadon az érettségi.


Azt írod, más "nemigen" érdekel. Ezek szerint kicsit igen, de nem annyira.

Próbálkozz -már amennyire időd engedi- valami új társasággal. Egy klub, sportkör, kreatív hobbi. Új környezet, új emberek, új esély. És követeld meg magadtól, hogy nyitott szemmel járj, vedd észre a körülötted lévőket - nyilván első renden a fiúkat.

2014. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!