Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan teperjek a terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teperjek a terhes feleségemnél, ha hutlen voltam? Mitől bízna bennem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keményen teperj, sokáig, kitartóan, és reménykedj, hogy egy másfél év múlva megbocsát. Amúgy meg egy patkány vagy.
2013. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Őszinteséggel és sok szeretettel.
2013. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Remélem nem bocsájt meg és kidob!Idióta!!
2013. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nagyon-nagyon!Bár én akkor sem bocsàjtanám meg.Ö a közös babátokat várja te meg megcsalod.Büszke lehetsz magadra!!!!
2013. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem a fejed tetejére is állhatnál. Tök mindegy.
2013. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem egy barom vagy. azt hiszed egy terhes nonek olyan konnyu dolga van? Szerintem ha meg is bocsajt neked az is csak a babaert lesz. En kidobnalak egy perc alatt.

Na de a kerdesedre valszolva, ha volt eszed megcsalni legyen eszed jova is tenni . PL: nagyon nagyon sok szeretettel,kedvesseggel, figyelemmel. Erre kulon praktika szerintem nincs

2013. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én ugyan azt írtam volna mint az első.egy görény vagy a te gyermekedet várja erre te megcsalod.szép mondhatod.bízni nem hiszem hogy fog már benned
2013. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy ásd el magad élve.
2013. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emlékezz csak az idők végezetéig arra, hogy ő otthon várt téged a hasában a közös gyereketekkel, amíg te egy másik nőbe élveztél! Emlékezz erre és ásd el magad rohadt mélyre! Nem érdemelsz családot, alkalmatlan vagy rá hogy apa légy! Hogyan akarsz felelős döntést hozni és egy ember életét a kezedbe venni, amíg arra sem vagy képes, hogy magadnak parancsolj?! Hánynom kell tőled...
2014. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!