Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja most? Nem értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja most? Nem értem a fiúkat.

Figyelt kérdés
Láttam egy srácot a suliban, mindig arra van órája ahol nekem, szóval viszonylag gyakran látjuk egymást. Ezalatt az egy hónap alatt mindig nézett, mosolygott stb. Komolyabban még nem beszéltünk, egyszer viccelődött velem.. Aztán látta, hogy ölelkeztem egy barátommal, de nem tudja hogy nem a pasim (bár azt sem, hogy az lenne).. Most pedig már rám se néz. (Amúgy 2 évvel alattam jár)
2013. okt. 13. 17:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Mit nem lehet érteni. Tetszettél neki, gondolom összejött volna veled, csak bátortalan. Aztán látott egy nap egy másik pasival( és mivel nem tudja hogy nem a pasid, ezért feltételezi) és minek teperjen egy olyas valakinél akinek "van barátja".
2013. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Te vagy a hülye!Egyrészt bagózol a srácra másrészt félre értette a dolgot és azt hiszi pasid van.Megjegyzem jogosan!

Itt te vagy a hülye kislány!

2013. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Je Veux ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy fiatalabb nálad. Bátortalan amúgy is, ezekután pedig gondolhatja, hogy nálad labdába se rúghat.
2013. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

De most mit csináljak? Abból nem lesz kapcsolat, de nem kell ilyen magaslatokban gondolkodni, még barátság sem hogy csak bámul. És az mégis hogy nézne ki, hogy én lépek elsőnek?

Barátság fiú és lány között pedig igenis van.

2013. okt. 13. 17:52
 5/32 anonim válasza:

az elsőnek teljesen igaza van !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha tényleg érdekel a srác akkor beszélj vele mert 100% hogy elment a kedve és azonnal feladta mert látta hogy neked "van barátod" (ha még ez nincs is így de ő azt hiszi ) TUTI!!!

2013. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
A baràtod far.ka baràtsagbol a torkozod majd le csak figyelj :D
2013. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
ja, bátoritsad, és jelezd neki valahogy, h nincs barátod, célzások, ilyesmi
2013. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
És ha nem is akar semmit, csak szimplán mosolygós meg nyitott?... Gyakorlatilag nem lenne most lelkileg erőm ahhoz, hogy átéljek egy elutasítást
2013. okt. 13. 17:59
 9/32 anonim ***** válasza:

Pff

Az nem is érdekel,hogy a srác mit érez?Miért vagy ilyen kegyetlen szemét?

2013. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

De, érdekel.

Viszont nem hinném, hogy egy hónap után olyan szörnyen mély érzései lennének, hogy a falnak megy tőlem.

2013. okt. 13. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!