Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondoltok rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok rólam? Őszinte véleményeket kérnék.

Figyelt kérdés

Huszonéves srácként túl pár komoly kapcsolaton szeretnék ismét egy olyan barátnőt, aki leginkább hozzám passzol.

Azt már megállapítottam, hogy életem legkiegyensúlyozottabb időszakai akkor voltak, amikor stabil párkapcsolatban voltam.. A haverjaim zöme csak csajozni akar és nem akarnak egy lányhoz se kötődni. Nekem viszont ez kevés és barátnőt szeretnék, lehetőleg olyat, aki nem dohányzik, ritkán piál és visszafogottabb lány. Tehát nagyjából olyan, mint én.


2013. júl. 26. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Leírás alapján nekem szimpatikus vagy :)

Amúgy nem dohányzom,csak házi buliba iszok és visszafogott vagyok :)


21/l

2013. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vágysz egy hozzád hasonló nőre, ennyi. Ez szerintem teljesen rendben van. A haverok életstílusát pedig nem kell követni. Remélem megtalálod a "nagy őt".
2013. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez teljesen normális és te is az vagy. :) L
2013. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész szimpatikus így leírás alapján:)
2013. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Értelmes és normális vagy, és szimpatikus :) kívánom,hogy találd meg, akit keresel, L
2013. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpatikus vagy, hasonló srácot keresek már egy ideje, egyelőre reménytelenül! :)

Kívánom, hogy megtaláld azt a lányt, akire vágysz! :)

2013. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!