Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének ha 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének ha 19 évesen teherbe esnétek?

Figyelt kérdés

Megtartanátok ha a gyerek apja semmiben nem tamogatna és egyedül kéne felnevelned?

Mielőtt azt hinné valaki én nem vagyok terhes csak pár napja azon gondolkozom mi lenne ha megtörténne.


2013. okt. 13. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
tudom, hogy le fognak pontozni, de én nem tartottam volna meg. anyukám egyedül nevelt engem és a húgom is, egy kisbabát pláne nem tudna még eltartani. örökbeadni képtelen lennék, tudom, hogy önző dolog, de ez az igazság.
2013. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyik sem könnyű döntés, senkit nem ítélek el bármit dönt.


Vannak helyzetek, ahol egyszerűen emberek tönkre mennének a baba miatt, és ez hosszútávon a babának sem jó. Ilyenkor választják az elvetetést. Szomorú, de nincs beleszólásom és segíteni sem tudok, csak megérteni.


EZÉRT FONTOS A VÉDEKEZÉS!

Pasiként mondom, aki nem visz magával gumit, az készüljön fel az apaságra!

Ne légy ribizli! Húzd Fel Azt A Gumit!

2013. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Felkészülnék hogy apám agyonütne.
2013. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!