Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam a tudatára hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudatára hogy én TÉNYLEG le akarok vele feküdni? 14/l

Figyelt kérdés
Beszélgettem a barátommal és azt mondtam hogy szexelni akarok vele, de azt hitte viccelődök és viccet csinált belőle. Jó, mondom megpróbálom ujra. Kövi szünetben már kihangsúlyoztam hogy én TÉNYLEG akarok szexelni de megint viccet csinált belőle. Ahányszor vele vagyok meg akkor is mikor nem csak arra tudok gondolni hogy, vagy arra hogy hogy adjam a tudatára, vagy arra hogy milyen lenne ha belemenne. Tényleg nagyon akarom és óvszert s vettem meg sikosítót meg mindent de nem hittem volna hogy nem fogja érteni.
2013. okt. 14. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha lefeküdsz vele azt arról inkább ne tudjak mert 1 rendes lánnyal megint kevesebbet számolhatok utána 16/F
2013. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Generalis ***** válasza:
Én és a többi Tisztelt Kommentelők az javasolják hogy ne tedd ! Ők azért írják hogy ne tégy olyat amit késsöbb megbánhatsz. Én meg azért mert a srácod a haverjainak tud villogni és persze porba alázhatnak !
2013. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne 14 évesen inkább készülj a felvételire meg tanuljál hogy ne a sarkon keljen majd térdelned a pénzért...
2013. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ki tudja lehet hogy van egy satbil kapcsolata es azt nem akarja felboritani... azert nem veszi a lapot..szoval masik oldlrol nezve 14 evesen meg korant sem biztos hogy ez lehet a legnagyobb problemaja az iskola padokban a szunetben...lehet hogy ezert nem veszi komolyan a dolgot..Persze ismert dolog hogy a lanyok elobb ernek ez is felmerul bennem lehet hogy te eppen ersz es o meg egy kis erlelsre szorul akkor pedig beszelgess vele hivjad el randizni vagy setalni es ha ki ismeritek egymast eldontehetd hogy ez a fiu akit te partnerkent valsztasz de ne egy iskola padok kozotti szunetben dontsel el ilyen dolgokat sajat magaddal szemben se ereszkedjel le ilyen melyre...tovabbi sok sikert kedveske
2014. júl. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!