Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a férjetek kapcsolatot tartana a neten ismeretlen nőkkel?

Figyelt kérdés

Ez csak feltételezés, amolyan nöi megérzésnek nevezném,de tutira van olyan email fiókja, amiről nem tudok.

Amikről t


2013. aug. 28. 15:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

-elkönyvelném, hogy nem én vagyok neki az igazi, hogy nem elégítem ki minden vágyát, hogy nem vagyok elég neki...

-elkönyvelném, hogy csapodár, megbízhatatlan, nem alkalmas hűséges kapcsolatra


Hogy melyik lehet, azt neked kell tudni, te ismered a férjed!

2013. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%

Ha ilyenre gyanakodnék, ilyen után kutakodnék, akkor valószínűleg az azért lenne, mert nem stimmel köztünk valami. Ha pedig nem stimmel valami, akkor miért ne ismerkedne más nőkkel? Persze szemét dolog tőle, hogy úgy teszi ezt, hogy velem van. De én meg miért vagyok olyan zöldfülű, hogy egy megromlott kapcsolatban maradjak vele!?! Ha nem lehet vele beszélni és megoldani a problémát, akkor ki kell rúgni mielőbb. (Persze ha gyerek van, akkor nem ez a megoldás...! De az ugye más szitu, most ne menjünk bele.)

Szóval nem azért romlik itt meg a házaspár kapcsolata, mert a férj a neten nőzik. Hanem azért nőzik a neten, mert valami nem elég neki a jelen életében...

2013. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%
Akkor hasonló cipőben járunk, csak mivel én távkapcsolatban vagyok, nem egyszerű utána járni, esetleg nem tudod meg nézni az előzményeket?? :)
2013. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétumot nem tudsz ? Labilis a kapcsolatotok ? Mert ez édeskevés, hogy a megérzésedre hivatkozol.
2013. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%

Soha nem jutna eszembe kutakodni a férjem után! A mai nők többsége miért nem képes megbízni a férjében?

Ha megváltozott a viselkedése, akkor NEM kutakodni kell, hanem megkérdezni az okát. Azon is el kellene gondolkodni, hogy én mennyivel változtam meg? Ez ok lehet-e a változásra?

Nem csak a férj a hibás, ha egy házasság megromlik, vagy a férj valaki mást keres.

A kutakodás,az ok nélküli féltékenység csak tönkreteszi a házasságot.

2013. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
37%
Én egyszer sok évvel ezelőtt véletlenül megláttam,hogy egy csaj oldalára írt egy tőle szokatlanul kedves mondatot! Naná,hogy kutakodtam és csak pár ártatlan üzenet volt,de mivel ez annyira nem az én általam ismert pasi volt,hát akkora balhéz csináltam,hogy zengett a ház!:)Azóta se volt semmi hasonló!:)Ja és semmi nincs titkosan jelszavazva és egy gépet használunk,de pár eredménytelen kutakodás után (amit ő is tudott és a kedvemért szó nélkül elviselt)rájöttem,hogy nincs mi után kutatni! :)
2013. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
70%

Milyen undorító már kutakodni a másik személyes dolgaiban ! És egyesek ezt teljesen természetesnek veszik.


Magánszféráról nem hallottatok még ?


Soha eszembe nem jutna a párom dolgai közt kutatni és neki sem.

2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

Elgondolkodnék, hogy én mit szúrtam el és miért vagyok kevés neki.


Egyébként lehet női megérzés is, és lehet egyszerű, mezei színtiszta paranoia. Magyarul: féltékeny vagy a semmire és kavarod a fekát. Hiszti.

2013. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
hüséget fogadtam vakságot nem. netes némaságot meg végkép nem.
2013. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%
Az én véleményem meg az,hogy a szerelemben nem létezhet titkos magánszféra!Ezzel nem azt mondom,hogy mindig mindenről tudnia kell a másiknak,de ha éppen olyanja van,hogy tudni akar akkor ne kelljen már azon gondolkozni,hogy jaj kinek mit is írtam,mit leveleztem,...stb! Egyszerűen nem teszek olyat amiről a másik ne tudhatna!Vannak akik jól kezelik a párjuk féltékenységét és vannak akik nem! Általában aki ugyanolyan féltékenykedő típus az viseli nehezebben,ha ugyanezzel találja szemben magát!:)
2013. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!