Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tanyasi gyereknek ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanyasi gyereknek ugye soha nem lesz normális élete? Párkapcsolatról meg főleg ne is álmodozzon igaz?

Figyelt kérdés
Van 1 haverom aki tanyán él. Teljesen normális gyerek semmi kūlönbség nincs közte vagy mondjuk 1 pesti között. Haverja is egyedūl én vagyok... Hát a lányok terén meg 0. Egyből le van būdös parasztozva meg ilyenek mielőtt bárki meg ismerné... Miért ilyen előítéletesek az emberek? Mit tehet arról,hogy hova szūletett? Nem értem....

2013. okt. 15. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberekkel próbált barátkozni. Egy normális ember nem parasztoz le csak úgy senkit sem.
2013. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tanyasi voltam régebben, azóta elköltöztünk családdal, de most sem vagyok Pesti, mégis van barátnőm (aki pesti). Ne add fel, én vagyok a példa rá, hogy lehet.

Egyébként meg aki egyből le büdös parasztozza, attól amugy se várj sokat, értelmi és érzelmi szinten is egy teáskanálhoz vannak közel, ne tőlük várj megváltást, keresd az értelmes embereket.

2013. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Próbáloozik.. de amint szóba kerūl h mivel foflakozik hol él akkor rögtön le is van pattintva.
2013. okt. 15. 09:04
 4/12 anonim ***** válasza:

én is falun élek egyetemre járok gazdálkodik a családom és lehet én fogom átvenni.

Eddig akárhány lánnyal beszéltem tetszett nekik h gazdálkodom. Jól kell tálalni hogy mivel is foglalkozol, én nem parasztnak tartom magam, hanem gazdának :)

2013. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jò neked :) mondiuk itt a környéknek is elég rossz híre van az is egy hátráltató tényező a sok fūstös elvtárs miatt... félig ő os az,de attól még jó gyerek nem is látszik rajta. És igen az lehet a baj ,nem jól adja elő magát
2013. okt. 15. 09:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi az a füstös elvtárs? :) Szóval szerintem biztos találni lányt aki lejönne tanyára gazdálkodni. Elmenekülni kicsit a várostól. Olyan romantikus még nekem is. Ja miért te írsz a havarod helyett olyan furcsa?
2013. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fustos elvtars=cigany. Azért írok én mert teljsen maga alatt van fel akarja adni az egészet,én meg már nem tudok tanácsot adni már... am 24 évesek vagyunk
2013. okt. 15. 09:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a tanyasiakkal, sőt akár előny is lehet. :) Mivel egyszer én is tanyát szeretnék... :)
2013. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet neki barátnője, és igen, paraszt, de nem a szó pejorativ értelmében.. inkább az a gond, h ingerszegény környezetben él, és igy nehéz becsajozni..
2013. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A barátodba inkább önts egy jó adag bátorítást!

A másik nem jó helyen keresgél!Én anno tanyán laktam a semmi közepén!Még sem parasztozott le eddig senki!

Amúgy meg ha a sok buta liba tudná,hogy mennyibe kerülnek a mezőgazdasági gépek,és a többi nem néznék le a parasztokat!

Nem szabad elkeserednie,próbálkozni kell,és talál egy helyes,dolgos és szorgalmas menyecskét!

2013. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!