Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tanyasi gyereknek ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanyasi gyereknek ugye soha nem lesz normális élete? Párkapcsolatról meg főleg ne is álmodozzon igaz?

Figyelt kérdés
Van 1 haverom aki tanyán él. Teljesen normális gyerek semmi kūlönbség nincs közte vagy mondjuk 1 pesti között. Haverja is egyedūl én vagyok... Hát a lányok terén meg 0. Egyből le van būdös parasztozva meg ilyenek mielőtt bárki meg ismerné... Miért ilyen előítéletesek az emberek? Mit tehet arról,hogy hova szūletett? Nem értem....

2013. okt. 15. 08:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Örüljön, hogy van libái, és kakasai.
2013. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Mindenkinek ment a zöld. Hát próbálom bele a lelket önteni,de nem nagyon sikerül eléggé kettős érzések uralkodnak rajta,egyrészt szereti ezt az életformát,a nyugit,állatokat stb.Viszont, úgy van,ahogy a 9-es írta,eléggé ingerszegény életvitel ez.Ja és a másik,hogy az önbizalma a bányász béka alatt van valahol. :/
2013. okt. 15. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!