Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzett már hasonlóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Igazából az a baj, hogy pár hónapig nem láttam azt akit szeretek, ami egy szenvedés volt. A lényeg, hogy most újra látom, többször is és azt érzem, mintha már nem lenne szerelem, vagy enyhült. Ugyanúgy mikor meglátom ideges vagyok vagyok meg ilyenek, és nagyon boldog, de akkor sem olyan erős már mint annak idején volt. Lehet ez attól, hogy sokáig nem láttam és elfelejtettem? Esetleg ez már csak egy szeretet? Volt már valaki ilyen helyzetbe? Ha igen akkor mi volt a "végkifejlete" a dolognak? (vagyis ez felerősödik újra az emberben vagy már akkor ennyi volt?)

2013. okt. 15. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy már nem szenvedsz. Kezeld lazán és ha úgy alakul, még össze is jöhettek.
2013. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálad elég erősen múlófélben vannak az érzések.
2013. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2+ *mikor meglátom ideges vagyok


Az ember ha szereti a másikat, akár szerelemmel, akár már csak szeretettel, akkor megnyugszik mikor meglátja, mikor odaér mellé, nem lesz ideges. Csak akkor ha a jelenléte már nyomasztóvá válik számára.

2013. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# bocsi rosszul fejeztem ki magam, nem akkor vagyok ideges amikor meglátom hanem előtte mikor tudom hogy látni fogom, inkább csak feszültség vagy olyan gyomorideg van bennem, mikor meglátom én is megnyugszom, tehát egyáltalán nem nyomasztó számomra.
2013. okt. 15. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Az más:DD
2013. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalam ez valtozo, es vissza szokott terni mas formaban, es meg erosebb is lehet majd. Persze az is lehet, elmult nalad.
2013. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!