Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus csajok! Aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csajok! Aki tud segíteni, vehetem ezeket jelzésnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyakorlott egyáltalán abban hogy felismerjem egy másik nő jelzéseit ha esetleg tetszenék neki, ezért kérem a segítségeteket, persze, attól aki tapasztaltabb ezen a téren. Szóval a jelzések: nagyon sokszor találkozik a tekintetünk sok mp-ig ha nem néznék el lehet perc is lenne belőle (igaz közbe mosoly nincs), odapillantgatások, visszafordulgat, meg valahogy sokszor a közelembe próbál lenni. Tudom ez még kicsit kevés, de talán valaki tud mondani valami okosat. Igaz még az is fontos lehet valamennyire, hogy van olyan amikor meg elnéz mellettem. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. okt. 15. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből még egyáltalán nem biztos, főleg úgy, hogy van, mikor elnéz melletted. Lehet máskor is mást nézne, csak észreveszi, hogy figyeled, ezért néz rád...


Azt kéne megnézned HOGYAN néz rád. A szemekből ki lehet sok dolgot olvasni. Ha tetszel neki, azt látnod kéne a szemében.

2013. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából ha rá nézek akkor már engem néz tehát én annyira nem vagyok bátor hogy már eleve én nézzem, szóval majd megpróbálom kivenni akkor a szeméből, ha sikerül.
2013. okt. 15. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt csinálom, ha tetszik valaki, és nem vagyok biztos benne, hogy 'jó néven venné", érted...


Beszélgessetek! Nem kell konkrétan rákérdezni semmire, csak élvezzétek egymás társaságát. Apróságokból azért levonható a dolog.

2013. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csaj-csaj felállításban nehéz az eseted, illetve kisebb az esélye mintha pasi-csaj lenne, de egyáltalán nem lehetetlen. Ezekből a jelekből sztem azt veheted le, hogy meg szeretne téged ismerni.. Hát ismerkedj vele össze. Ha jobban megismered akkor le fog jönni. Kérdezd hogy van e pasija, bejön e neki valaki (ezt ne az elején, de sokat megtudhatsz belőle) és nevettesd meg ^^ a csajok azt nagyon szeretik ha vicces a partnerük, nemtől függetlenül.

Mindenképpen próbáld meg :3 ne túl gyorsan, ne túl lassan. De sztem hogyha lépned kell azt érezni fogod ott bent, viszont ha meg kell állnod, akkor állj meg és vegyél egy mély levegőt ^^ nah pussza l/14 :3

2013. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!