Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jövök be egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Mennyire jövök be egy lánynak ha rám mosolyog?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza nem rég az iskolából mikor hazafelé tartottam közben megálltam mert láttam hogy valakit megbüntettek mert rossz helyen parkolt.utána elindultam és egy gyönyörű szőke hajú lány bámult engem aztán utána mosolygott eddig csak olyanok voltak hogy nézett engem valamelyik másik lány de ilyen még nem volt hogy egy ismeretlen csaj rám mosolygott.
2013. okt. 15. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt lehuzva a slicced vagy ilyesmi?
2013. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsen a gatyámon slicc nem farmerba járok hanem melegítőbe és a szemembe nézett
2013. okt. 15. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
nemtudom ,én vagy hogy épp másra gondolok azon röhögök vagy a helyzeten mosolygok de van hogy az illetőn...
2013. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha
2013. okt. 15. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

egy stand up comedy-s fazon adta egyszer elő hogy egyik bevásárlóközpontban Rubint Réka rámosolygott.őmaga azt hitte "nahát nyilván felismert" aztán akceptálnia kellett hogy R.R a mozgólépcsőnek is legalább ennyire örült.

szal óvatosan a dolgot belemagyarázásával

2013. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyszer megnézem azt a részt
2013. okt. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!