Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam c-s aki azért szólja le a legjobb barátnőjét mert egy 16 évessel jár 14 évesen, de persze a titkait mindenkinek elárulja... Miért ilyen a lány? Akkor nem is a legjobb barátnője ha ilyen vele?

2013. okt. 15. 19:40
 1/1 anonim válasza:
Hat szerintem legjobb az öszinte bezsed. En is 14 eves vagyok es engem is bantottak meg a baratnoim odamenetem hozzajuk es mondtam nekeik higy ez nagyon rosszul esett nekem es hogy szeretenem megkerni oket arra higy ha valami problema inkabb segitsenek megoldani. Amugy sztem egy baratno azt szeretne hogy a bartnoje boldog legyen. Sztem menj oda hozza es mobdd meg neki hogy: ,, milyen barat az aki nem tamogatja masikta? Hogy nem szeretned ha boldog lennek?'' Amugy sztem azert ilyen a alany mert vagy problemai vannak es masokon vezeti le vagy feltekeny vagy tud valamit a sracrol amit a bartnoje nem es fel elmondani az igazsagot neki es feleti. Remelem segitettem valamit!
2013. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!