Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nagyon akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nagyon akarom de ő utál!

Figyelt kérdés

Kezdem hát az elején... engem édesapám születésemkor letagadott, elhagyott.... ennek köszönhetően én nagyon szeretethiányosan nőttem fel... és már csak kis szeretet is megbecsültem és elkezdtem rajongani azért, aki adta... először tavaly (14 évesen) lett komoly kapcsolatom. Azóta is, 1 éve és 2 hónapja tart...amikor összejöttünk, én arra rá egy hónapra mentem középsuliba... ott megismerkedtem az osztállyal és egy emberrel nagyon közel kerültünk egymáshoz... osztálytársammal... tudom, hogy az emberek azt mondják hogy ilyen nincs de velem mégis megtörtént: egyszerre lettem 2 emberbe halálosan szerelmes.... a pasimmal távkapcsolatban élek, nagyon jól mükszik minden. Ezt én (bár szégyellem magam) kihasználtam. Együtt voltam osztálytársammal. Szimplán szerelemből. Mert úgy éreztem így helyes. De aztán ő 'jobban megismert' legalábbis ő ezt mondja. Mára már látni sem akar. Mégis akarom őt és rossz minden nap így látni. És érzem, hogy vissza tudnám szerezni. Csak a módját kéne megtalálnom.


Szerintetek inkább a pasimmal kéne maradnom, vagy minden eszközt be kéne vessek hogy osztálytársamat visszaszerezzem? Mindketten nagyon fontosak. Anno osztálytársam miattam szakított barátnőjével... fél éve még ő is szeretett engem, és szerintem valami még ott van. Tudom hogy nem helyes amit teszek, de mégis... szerinted mit kéne tennem? És ha az utóbbit választom mit kellene tennem hogy visszaszerezzem? Változnom kéne miatta? Egy lány mitől lesz vonzó a fiúknak?


2013. okt. 16. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
már kezdtem meghatódni az elején de aztán jött a nyálas tinilovestory és oda a meghatottság.... de azért sajnállak apud miatt, a szeretet mindenkinek jár ;)
2013. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és szerinted mit kéne tennem ebben a helyzetben? mert most körülbelül 5 hónapja tanácstalan vagyok...
2013. okt. 16. 18:42
 3/18 anonim ***** válasza:

tudja egyáltalán, hogy van egy másik pasid? Szerintem egyszerre csak egy legyen, mert így korrekt a másikkal. Egyszer úgyis kitudódik, és akkor mindkét srác előtt megszégyenülsz. Vagy valaki megtudja, és elmondja neki.

Szerintem elsőnek gondold át, hogy melyik srác tényleg az igazi. Lehet az ember akár 10 emberbe is egyszerre szerelmes, de az nem szerelem, ha a saját önös érdeke szerint átveri, és tart mellette még egy másikat. Ez inkább kihasználósdi, vagy bármi, de nem szerelem.

Miután eldöntötted, hogy melyiküket szeretnéd jobban, akkor csak azzal érdemes foglalkozni.

Nem ilyen bebiztosítom magamat, minden esetre. Ez nem becsületes!

2013. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szerintem te már eldöntötted csak megerősítést vársz tőllem :)) na jó, oké. szerezd vissza a srácot és szakíts a barátoddal. de szólok! ne hidd hogy ezek a gyerekszerelmek örökké tartanak ezért ne vedd ennyire komolyan
2013. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy osztálytársam tud a pasimról. és én mindkettőt szeretem és nem akarom egyiket sem elveszíteni. és nem önös érdekből. de hogyan tudnám visszaszerezni? nem vagyok az a fullos csaj ezt nem tagadom van pár kiló plusz... de tavaly valahogy elértem hogy szeressen. egy időre megváltoztam mert mélyponton voltam. akkor utált meg. hogy tudnám neki bebizonyítani hogy megváltoztam, olyan vagyok mint régen? beszélni sem akar velem. mit mondhatnék neki??
2013. okt. 16. 18:48
 6/18 anonim ***** válasza:
egy jó anál mindent megold :D
2013. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
haha vicces :D na de komolyan... nem akarok így egy osztályba járni vele hogy leszar és rám se néz... ha meg ránézek akkor furcsa érzés fog el...furcsán jó... :s nem tudom mit tegyek...
2013. okt. 16. 18:52
 8/18 anonim ***** válasza:

remélem mindkettő EGYEDÜL hagy.... L'oreal,MERT MEGÉRDEMLED.


ezt édesem, R-I-B-A-N-Cnak hívják.

2013. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok ******, csak beleszerettem egyszerre 2 emberbe... nem tehetek róla... és nem fekszem le fűvel-fával....
2013. okt. 16. 18:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Pörgess meg egy érmét, és rögtön tudni fogok...

hogy melyik eshetőségért szurkolsz :))

2013. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!