Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nagyon akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nagyon akarom de ő utál!

Figyelt kérdés

Kezdem hát az elején... engem édesapám születésemkor letagadott, elhagyott.... ennek köszönhetően én nagyon szeretethiányosan nőttem fel... és már csak kis szeretet is megbecsültem és elkezdtem rajongani azért, aki adta... először tavaly (14 évesen) lett komoly kapcsolatom. Azóta is, 1 éve és 2 hónapja tart...amikor összejöttünk, én arra rá egy hónapra mentem középsuliba... ott megismerkedtem az osztállyal és egy emberrel nagyon közel kerültünk egymáshoz... osztálytársammal... tudom, hogy az emberek azt mondják hogy ilyen nincs de velem mégis megtörtént: egyszerre lettem 2 emberbe halálosan szerelmes.... a pasimmal távkapcsolatban élek, nagyon jól mükszik minden. Ezt én (bár szégyellem magam) kihasználtam. Együtt voltam osztálytársammal. Szimplán szerelemből. Mert úgy éreztem így helyes. De aztán ő 'jobban megismert' legalábbis ő ezt mondja. Mára már látni sem akar. Mégis akarom őt és rossz minden nap így látni. És érzem, hogy vissza tudnám szerezni. Csak a módját kéne megtalálnom.


Szerintetek inkább a pasimmal kéne maradnom, vagy minden eszközt be kéne vessek hogy osztálytársamat visszaszerezzem? Mindketten nagyon fontosak. Anno osztálytársam miattam szakított barátnőjével... fél éve még ő is szeretett engem, és szerintem valami még ott van. Tudom hogy nem helyes amit teszek, de mégis... szerinted mit kéne tennem? És ha az utóbbit választom mit kellene tennem hogy visszaszerezzem? Változnom kéne miatta? Egy lány mitől lesz vonzó a fiúknak?


2013. okt. 16. 18:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
sajnos mindkettőért.... bár itt a fő hangsúly azon van először hogy oszt.társammal kibéküljek... de még ezt sem tudom hogy hogyan kezdjek neki...
2013. okt. 16. 18:57
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De ez r**ancság, hogy egyszerre 2 embert ántasz meg, mert te meg ÖNZŐ vagy. Inkábbb hagyd, hogy hadd legyenek boldogok nélküled. Szerinte a másik pasid, akivel távkapcsolatban van, mit gondol? Minden nap szeretne vele lenni, te meg közben megcsalod.. szép!
2013. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
direkt hozzá is írtam hogy rohadtul szégyellem magam..... de az érzéseimnek és a vágyaimnak nem tudok parancsolni... és nem vagyok r*** még mindig.... csak segítséget kértem...
2013. okt. 16. 19:05
 14/18 anonim ***** válasza:

15 éves a kiscsaj. Rosszat tett, de nem lehet tökéletes.

Mint látjuk, megbánta a múltat, de megváltoztatni nem fogja tudni. Nem lehetne inkább mindenkinek segítenie őt?


Én az érméset írtam.

2013. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
végre valaki! köszönöm szépen :) csak annyira tanácstalan vagyok... hogyan tudnék beszélni vele ? vagy mit mondanék neki ? hogy kezdenétek el hogy meg is hallgasson??
2013. okt. 16. 19:28
 16/18 anonim ***** válasza:
Megbánta, meg a nagy büdös lóf[a]szt. Akkor nem a folytatáshoz kérne tanácsot, hanem a tisztázáshoz.
2013. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
most miért kell mindenkinek lefikáznia ????? én csak egy rohadt tanácsot kértem nem igaz h nem lehet leírni hogy szerintetek ink mit kéne tennem... nem pedig r**ancozni meg mittudomén...
2013. okt. 16. 21:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Elmondtam: Ha nem lennél önző, hagynád mind2-t, de legalább a rendes barátodat.
2013. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!