Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bocsánatot kérjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bocsánatot kérjek tőle? Ezzel nagyon el lehet rontani mindent?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik, és csoporttársak vagyunk az egyetemen, bár fogalmam sincs, hogy én bejönnék-e neki. Ma éppen a témavezetőmmel beszéltünk a könyvtárban, amikor odajött a lány, és kérdezte tőlem, hogy hol vannak azok a papírok, amiket az egyik tanár hagyott ott fénymásolni. Mondtam, hogy nem tudom, de nemsokára megyek, és próbálok segíteni. Aztán sokat beszélt a témavezetőm, én láttam, hogy a lány ott álldogál, majd megjött a könyvtáros is, és segített neki. Kicsit lelkiismeret-furdalásom van, mert megígértem, és lehet, hogy pár percre ott kellett volna hagynom a témavezetőt, mégse tettem, és most rossz érzés, mintha hazudtam volna neki, vagy semmibe vettem volna, és lehet, hogy neki is rosszul esett. Szerintetek csak én reagálom túl a dolgot, vagy azért írjak neki, hogy mi a helyzet? Elsősorban lányok véleményér várnám, de írhat bárki, megköszönöm a normális hozzászólásokat.

2013. okt. 16. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ha mész tudod hol vannak a papírok?
2013. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel a könyvtárnak nem abban a részében beszélgettünk, ahol ezeket a dolgokat tartják, így nem tudhattam, hogy hol vannak a papírok, de ha mondjuk odamegyek az asztalhoz, akkor esetleg meglátom, hogy ott vannak-e vagy nem.
2013. okt. 16. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
azért érzel lelkiismeret furdalást mert elszúrtál egy lehetőséget, ha ettől megkönnyebbülsz akkor kérj bocsánatot.
2013. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha le se xarnád nem kérnél bocsánatot de mivel érdekel , igen is fogsz.
2013. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérhetsz és egyben hívd is el egy kávéra pl. És ha bejössz neki, akkor valszeg igent fog mondani és mehet minden a maga rendjén
2013. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor legközelebb összefuttok, lazán említsd meg, ne parázz rá.


L

2013. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsánatot kérsz és jól megpakolod...
2013. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5: Sajnos most személyesen nem menne, kéthetente van tömbösítve az az alkalom, amikor együtt vagyunk, és amúgy is közbejönnek az ünnepek, szünet stb. Ma csak véletlenül futottunk így össze. Amúgy én is gondoltam arra, hogy "jóvátételként" meghívom valamire, csak hát nem tudom, azért jönne-e el, ha eljönne, mert tetszem is neki, vagy csak mert megbocsát.
2013. okt. 16. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:
minek csinálsz a bolhából elefántot? nem történt kb semmi, majd ha találkoztok legközelebb, max mond h bocs h a múltkor nem tudtam menni, de kb ennyi, nem kell túlbeszélni, meghívni emiatt bármire is meg főleg nem, ne emiatt hívd el.
2013. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!