Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire fontos volt neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fontos volt neki az exe, hogy szakított miatta?

Figyelt kérdés
Lassacskán 3 hete hogy szó szerint kidobott, csak mert szóltam neki, hogy az exe még mindig kommentel nála és likeolgat, ami engem idegesített. Magyarázatot nem adott, csak annyit, hogy emiatt szakít, és jobb lesz így. Boldog volt és szeretett, nagyon sajnálja. Ám de előttem lévő barátnőjével 4 évig voltak együtt, és folyamatosan csak veszekedtek, és a lány állítólag megcsalta, stb... az miért volt fontosabb neki? És miért védte be folyton azt a lányt? Nem is beszélnek, nem találkoznak, stb... ezért sem értem.
2013. okt. 16. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát utálni biztos nem utálja az exét, mert bizti letiltaná, adj neki idöt majd átgondolja, de ha nem megy vissza hozzád, állj tovább.
2013. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
februárban mentek szét, évek óta nem működött a kapcsolatuk
2013. okt. 16. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

a kérdésre válaszolva:

űgy tűnik valamiért fontosabb neki az exe mint az új barátnője :/

2013. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megköszönném, ha nem itt dühöngenél. neked komolyan orvosra lenne szükséged! most!
2013. okt. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!