Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vélemények?

Figyelt kérdés

(1 hónap múlva 16) 15/L vagyok, és 2hete egy bálon, megismerkedtem egy sráccal (21). Jót beszélgettünk, táncoltunk, mindketten tetszünk a másiknak, mindkettőnk számára szimpatikus a másik...

Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot facebookon, és azt beszéljük, jó lenne találkozni..Eléggé messze lakunk egy mástól (100km) úgyhogy mindkettőnknek kb. ugyanolyan távolságra lévő városban találkoznánk..A gond az, hogy a szüleim eléggé szigorúak..Édesapám bármilyen sráccal ismerkednék, utánuk nyomoztat (nem vicc, tényleg utánanézet valakivel), épp ezért édesanyámnál szoktam finoman felvezetni az ilyen témát. Viszont ezt ő sem díjazza, csak mert messze mennék (50km)..

Viszont nagyon szeretnék találkozni vele, amikor meg a mi közelünkben tudnánk , az csak télen lenne, az meg ugye még messze van.


Ennyi idősen már nem akarok burokba zárt virgágszál lenni.Tudom, féltenek, de ez már túlzás.

Szerintetek mittegyek, ha nem engednek el, adjam be nekik, hogy elmegyek barátnőmhöz,közbe meg vele találkozom?Nem szeretek nekik hazudni, de azt, hogy ennyire gyerekként kezeljenek, már nem nagyon tűröm el..

Hiába próbálok velük értelmesen, felnőttként kommunikálni ilyen témában, mindig az lesz a végkifejlet, hogy nagyon nagynak érzem magam, pedig még kicsi vagyok, és mindezt felemelt hangnemben...

Szóval?

(Bocsánat, hogy hosszú lett, köszönöm, ha elolvastátok, és válaszoltok!)



2013. okt. 17. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Kérd meg egy rokonod,h vigyen el kocsival a megbeszélt helyre,és várja meg amíg a srác is ott van!utána pedig a megbeszélt időpontra jöjjön is el érted!


tudom égő,de ez van..15 évesen sajnos jobb lehetőség nem nagyon van!

2013. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Egyrészt nagyon nem értek egyet a szüleid viselkedésével, de én anyaként egy 21 évesről lebeszélnélek. Teljesen más világ, más értékrend, más "tempó". Nem lenne jó vége...
2013. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egyébként én speciel megtettem,amiket szerettem volna fiatalon,a szüleim tudta nélkül...azt hittem változik a felfogásuk,de nem változott :D ezzel azt érték el,h közel a 30-hoz sem tudják a dolgaim,annyira tiltottak mindentől még 20-on évesen is....én nem ajánlom neked főleg ezért a hazugságot,v bármi rossz dolgot a szüleiddel kapcsolatosan!


légy velük őszinte,mond el,hogy csak találkozni szeretnél vele! ha féltenek,akkor kérd meg őket, hogy a srác átjöhessen hozzátok enni,filmet nézni ilyesmi...hátha akkor lenyugodnak

2013. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, várom a továbbiakat is!

#1! Sajnos ezt nem lehet megoldani, nincs ilyen ismerősöm/rokonom.Busszal eltudnék menni,vissza is tudnék jönni,csak tényleg nem szívesen vágnám át őket..


#2! A korkülönbség nem érdekel, mivel tapasztalat, hogy a velem egykorúak még nagyon kisgyerekek, nem vesznek komolyan semmit, és hormonok irányítják őket..NAGYON.. Mellesleg édesanyám nemtud a fiú koráról.


#3! Van egy nővérem, 22 éves, és nem éppen a legtalpraesettebb..Én nem ilyen akarok lenni.Nem akarom, hogy más irányítsa az életemet, még ennyi idősen is. Én úgy gondolom 14 éves kor felett már hadd döntsem el nagyrész, mi a jó nekem... Elvégre a Gimiben is egyedül kell megbirkóznom mindennel, a városban is egyedül kell boldogulnom..

Az, hogy átjöjjön, meg nem jönne össze mivel 100km-re lakik!

2013. okt. 17. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért még tényleg elég fiatal vagy, de engem még 24 évesen is mindentől féltenek és tiltanak. Meg is lett a végeredmény, titkolózok előlük és én is csináltam már a "barátnőmhöz megyek pedig nem is" dolgot. Többször is, amikor csak kell. Nagyon nem jó dolog, mi van ha bajom lesz és nem is tudják hol vagyok?


Ha talizol is vele, valaki mindenképpen tudja merre mész. Mondjuk barátnővel ezt lebeszéled. :)


A pasinak kéne csak utazni mégiscsak ő a férfi, de egy fél napért meg nem elvárható.

Ha lányom lenne tuti inkább azt mondanám, hogy jöjjön hozzánk a srác, aludjon ott (mert fél napárt meg ne utazzon már annyit).

Akkor szemmel lehet tartani a gyerekeket. :D Már nem azért de ha pl le akarnátok feküdni (amitől paráznak a szülők :D) így is úgy is megoldható. Én is megoldottam csak szüleim nem tudtak róla, azt hitték hogy irányítják a dolgokat, de ugyan dehogy.

Szóval inkább biztonságos közegben legyen a gyerekem mint hogy azt se tudjam merre jár. Napközben meg persze programokat szerveztek nem otthonra.


Aztán ha szüleid megismerik a srácot és egy pár lesztek, már elengednének, és a találkozáskor titkolózni se kéne.


Tudom elég érdekes szitu lenne meg minden, de messze laktok egymástól és valahogyan meg akarjátok oldani. Ha a szülő nagyon szigorú és mindenképpen szemmel akarnak tartani akkor az ilyen ott alvós dolog talán a legfer-ebb dolog.

Ha nem lennének szigorúak annyira, akkor persze meglehetne beszélni a talit egy megbeszélt helyen, 50 km nagyon nem a világ. :D És akkor is beleszólhatnának a holba és mikor meddigbe... bőben elég. -_-

Csakhogy írtad hogy nem ilyenek... :/

2013. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4!Szüleim azt pláne nem engednék, hogy nálunk aludjon. Mellesleg, mi az ismerkedő-fázisban tartunk, meg neki is suli,nekem is suli, és mi csak ilyen "délutáni összefutás"-t szeretnénk, hogy tudjunk személyesen is beszélgetni.:)
2013. okt. 17. 21:38
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsánat, *#5![...]
2013. okt. 17. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:

2. Vagyok. Te iskolába jársz ő meg? Gondolom vagy egyetemista, vagy már dolgozik. Ez teljesen más világ...

Lehet, hogy egy 21 évest nem a hormonok vezérelnek, de rendszeres szexuális életre vágyik (mint minden normális FELNŐTT férfi). Ezt te tudod nyújtani, úgy, hogy még egy találkozót sem tudtok összehozni?

2013. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rendszeres szexuális életre vágyik... mint minden nő is :P De a pasik se állatok, ha szeretnek valakit tudnak várni. -_-

Nekem is volt egyetemista pasim én meg 16 éves voltam, és csak fél év múlva feküdtünk le, mert az a normális olyan fiatalon és nem két randi után összebújni. Minden nap találkoztunk pedig.

És olyan is volt akivel csak nagyon ritkán tudtam találkozni, most akkor mi van? ha szeret kibírja, ha nem akkor meg keres mást. Nem vagyunk állatok könyörgöm :P

Ez a korkülönbség meg nem is nagy, de attól még emberfüggő mennyire érettek.


És tudom hogy az ott alvós dolog elég gáz még csak ismerkedős fázisban, csak lehetőségként hoztam fel ha már sehogyan se lehet. :) Ha amúgy is jól megvagytok akkor nincs abban semmi ha ott alszik. Napközben városban császkáltok mint amúgy tennétek, este meg filmeztek. Több lehetőség ismerkedésre. Ha érett emberkék vagytok simán kezelhető szituáció. De tényleg csak akkor ha sehogyan se tudnátok máshogyan találkozni. Amúgy marad az otthon elhallgatásos dolog. Annyit mondasz barátnődnél leszel egész nap, este majd mész haza.

2013. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
# 9: Igen, ahogy a felnőtt nők is... de a kérdező még, akárhogy is nézzük, egy tinédzser. Tehát - ilyen családi háttérrel - fél év múlva sem fognak 100 km-es távolságról egymásnál aludni. Vagy te úgy látod, hogy igen? És egy 21 éves pasinak pár randi után már nem lesz elég a "találkozunk félúton" megoldás.
2013. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!