Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vélemények?

Figyelt kérdés

(1 hónap múlva 16) 15/L vagyok, és 2hete egy bálon, megismerkedtem egy sráccal (21). Jót beszélgettünk, táncoltunk, mindketten tetszünk a másiknak, mindkettőnk számára szimpatikus a másik...

Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot facebookon, és azt beszéljük, jó lenne találkozni..Eléggé messze lakunk egy mástól (100km) úgyhogy mindkettőnknek kb. ugyanolyan távolságra lévő városban találkoznánk..A gond az, hogy a szüleim eléggé szigorúak..Édesapám bármilyen sráccal ismerkednék, utánuk nyomoztat (nem vicc, tényleg utánanézet valakivel), épp ezért édesanyámnál szoktam finoman felvezetni az ilyen témát. Viszont ezt ő sem díjazza, csak mert messze mennék (50km)..

Viszont nagyon szeretnék találkozni vele, amikor meg a mi közelünkben tudnánk , az csak télen lenne, az meg ugye még messze van.


Ennyi idősen már nem akarok burokba zárt virgágszál lenni.Tudom, féltenek, de ez már túlzás.

Szerintetek mittegyek, ha nem engednek el, adjam be nekik, hogy elmegyek barátnőmhöz,közbe meg vele találkozom?Nem szeretek nekik hazudni, de azt, hogy ennyire gyerekként kezeljenek, már nem nagyon tűröm el..

Hiába próbálok velük értelmesen, felnőttként kommunikálni ilyen témában, mindig az lesz a végkifejlet, hogy nagyon nagynak érzem magam, pedig még kicsi vagyok, és mindezt felemelt hangnemben...

Szóval?

(Bocsánat, hogy hosszú lett, köszönöm, ha elolvastátok, és válaszoltok!)



2013. okt. 17. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 20 éves volt a pasim én meg 16, mégis bírta. És távkapcsban is éltem ahol két hetente találkoztunk.

Nem kell magunkból kiindulni :P

Akármi lehet, ha a pasinak nem kell egy macerás csaj akkor majd megmondja, ha meg nagy a szerelem akkor elviseli, ennyi. :) Csak azért mert nincs dugás minden nap még nem fog mást keresni, ha amúgy szerelmes mint állat. :D (ki is lehet verni, nem rohad le ha nem csajba teszi)

2013. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!