Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozhatnám helyre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
Az osztálytársammal elég közel kerültünk egymáshoz,kicsit talán több volt mint barátság.Sejtettem,hogy ő többet érez (egyébként én sem vagyok közömbös iránta,de osztálytárssal nem járnék.magamnak se vallottam be nagyon,de halálosan szerelmes vagyok belé.), mert állandóan ölelgetett,puszilgatott,sokszor azt hitték h járunk.Az egyik haverja megkérdezte h nem akarunk-e összejönni.Ő nem válaszolt semmit,én meg rávágtam h fujhe... nagyon megbántam,de akkor még teljesen össze voltam zavarodva...Ő pedig meglepett fejjel arrább ment...nem is szólt semmit...Utána megkérdeztem,h most haragszik-e,de azt mondta,hogy nem.Ez volt csütörtökön.Utána minden rendben volt.Hétfő óta pedig hozzám se szól,max szid.Olyanokat mond h életképtelen nyomorék vagyok...Eddig meg nyuszika voltam,meg hasonlók.Ma már megölelt úgy h odanyomott a falhoz,és közben azt mondta h takarodj te nyomorék,senki nem hívott...Nem tudom mi lehet vele.Nem rá vall. :c Nem tudom mit tehetnék h újra jóban legyünk.Barátságnál nem szeretnék többet.Vagyis szeretnék,de az eszem mást mond.
2013. okt. 17. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Olyan szinten a lány lelkébe gyalogoltál, mint mikor egy elefánt betéved egy porcelánboltba. Kb. olyan pusztitást is végeztél benne.

Ha vissza akarod szedni, olyan keményen kell érte küzdened, mint eddigi életedben senkiért.

1% esélyed van, hogy vissza tudod szedni.

2013. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az a cink h én vagyok a lány. :c
2013. okt. 17. 21:42
 3/13 anonim válasza:
Hát szerintem mond meg neki hogy nem úgy gondoltad azt a választ, csak hirtelen ért. Meg talán megbeszélhetnéd vele azt is hogy te azon az elven vagy hogy osztálytársal nem akarsz járni.
2013. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor az esélyed: 0%
2013. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos abban sem vagyok biztos h ez a baja.Kérdeztem tőle h mi a baj,de csak annyit mondott h te... Nem tudom mit tehetnék. :$
2013. okt. 17. 21:48
 6/13 anonim válasza:
Mond meg neki hogy neked ő sokat jelent, nem akarod hogy rosszban legyetek, azt szeretnéd ha olyan lenne minden mint régen. És próbáld meg kiszedni belőle mi a baja... Ha úgy gondolod hogy te tettél ellene rosszat akkor pl olyat is csinálhatnál hogy csinálsz neki muffint és egy pici zászlót beletűzöl amin az van hogy bocsánat, vagy leírod neki amit gondolsz, mit szeretnél
2013. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az a legnagyobb probléma,hogy nem lehet vele normálisan beszélni,úgy viselkedik,mint egy 4 éves...
2013. okt. 17. 21:55
 8/13 anonim válasza:
Írj le neki mindent egy papírra és nyomd a kezébe... Így esélye sem lesz a mondandódba vágnia
2013. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez nem túl gyerekes megoldás?
2013. okt. 17. 22:05
 10/13 anonim válasza:
Hát én simán megcsinálnám 16éves fejjel is! Ha ilyen a gyerek hogy bunkózik és nem tudod neki rendesen elmondani hogy mit akarsz meg ilyenek akkor ilyen eszközökhöz kell folyamodnod!
2013. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!