Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elrontottam, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam, hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A volt párom volt az első szerelmem,egy önbizalom hiányos lány,felkaroltam,kedveskedtem neki,bókoltam,megbíztam benne,nagyon beleszerettem,ez által akkora önbizalma lett,hogy a volt legjobb fiúhaverommal leléptek.


Akkor falat vontam magam köré,csalódtam a nőkben,megfogadtam nem fogok bókolni,kedveskedni,mert

akkor gyengének tűnök,és ez nem férfias.


Eléggé magam alatt voltam,mikor a sors váratlanul mellém

sodort egy lányt,első pillanatban vonzódtam hozzá,de játszottam az elérhetetlent,miközben láttam,hogy vonzódik hozzám,és hónapokig mellettem állt jóban,rosszban.


A vonzalomból,akárhogy is küzdöttem,szerelem lett,és

egy nap,mikor kicsit összevesztünk,és elszólta magát,

hogy szeret,de ezt nem bírja tovább,rádöbbentem,hogy

el fogom veszíteni a hülyeségem miatt.


Ez a lány egy angyal,megbocsájtott nekem,összejöttünk,

megvolt a bemutatás is mindkét oldalról,anya nem szerette az exemet,őt viszont nagyon is.


Ez szép és jó,de tegnap séta közben elég szomorú volt barátnőm,és megkérdeztem mi a baj. Mikor még nem voltunk

együtt az exemről sokat meséltem neki.


Szóval azt mondta,hogy az megérti a helyzetemet,hogy

bizalmat vesztve léptem be ebbe a kapcsolatba,de sosem

kedveskedem neki,sem egy bók,sem egy szeretlek,nem kell

mindig mondani,de 2 hónap alatt,egyszer sem,akkor örök

kérdés neki,hogy bízom-e benne,és nem érti,hogy az exem

okozta sérelmeknek miért ő issza meg a levét,pedig ő

úgy szeret engem,mint még senki,ez igaz,mert január óta kínlódik velem szegény.


Néha úgy érzi ezt a kapcsolatot,mintha barátság lenne extrákkal,azaz néha lefekszünk,csókolózunk. Mikor

esélyt adtam a kapcsolatunkra,annyira boldog volt,

érezte,hogy megérte a kitartása,de mostanság azon

gondolkodik,hogy elenged engem,majd elsírta magát.


Most írt egy smst,hogy ma ne keressem,de holnap találkozzunk,és beszéljük meg a kapcsolatunkat,

félek,hogy elhagy,de azt nem akarom,mert nagyon

szeretem őt,és észre se vettem,hogy rávetítettem

a sérelmeimet,de most már rájöttem,és egy utolsó

g*ci alaknak tartom most magam...


26/F


2013. aug. 4. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagy hiba volt részedről. Sajnos ez ilyen, ha problémája van az embernek, nem nagyon tud mással foglalkozni. Hlnap majd mondd el neki is, hogy rájöttél, hogy hibáztál és szereted. Szerintem nincs veszve a dolog. :) Én a párom miatt már egy éve szívok sajnos, csak más okból. De szeretem és nem akarom elhagyni. Hiszem, hogy megjavul a dolog, de minden két emberen múlik. :) Beszéljétek meg, biztos arra vár, hogy elmondd, mitérzel. :) 20/L
2013. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

20/L becsülendő az ilyen lányok,mint te,és a párom is,és sajnos ti szívtok miattunk,ebbe most gondoltam bele igazán.


Holnap elmondom neki mit érzek,de félek,hogy azt hiszi,

csak azért teszem,mert szorul a nyakamon a hurok,vagyis

érzem a vesztem.

2013. aug. 4. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet úgy ahogy leírtad, mondd el neki.
2013. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
newage71 Köszönöm.
2013. aug. 4. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem még simán helyre lehet ezt hozni, ha holnaptól máshogy állsz hozzá. lehet, hogy csalódtál, de neked is tudatosítanod kell magadban, hogy ő nem az a lány, aki bántott téged. ne félj kinyílni előtte, ha érzed, hogy ő sosem tenné azt veled, mint a volt barátnőd, akkor megérdemli azt, hogy kimutasd az érzelmeidet.


Az én barátomat is megcsalták, és hasonló a helyzetünk, mint nektek, bár ő kimutatja az érzelmeit, de érzem, hogy visszafogja magát,mert fél. De én azért vagyok, hogy segítsek neki.:) 20/L

2013. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kitartást nektek,és köszönöm a hasznos választ,holnap minden tőlem telhetőt megteszek,csak ne legyen késő!
2013. aug. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!