Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel mivel hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyok majdnem 3 hónapja és egyszerűen nem bírunk közös témát találni csak a szexről bírunk szinte beszélgetni.Ha nem írok neki ö se ír nekem és megsértődik.Amikor eljutunk oda hogy bírunk beszélgetni akkor alig alig válaszol kérdezek valamit egy szóval két szóval le is zárja az egészet.Ha nem írok neki nap közbe amikor iskolába vagyok ö se ír nekem.Amikor írok neki olyat hogy hiányzik meg szeretem úgy érzem hogy csak kötelességből ír hogy én is hiányzom neki meg hogy szeret.Én se vagyok a szavak embere én se tudok mindig kérdezősködni de ha nem kezdeményezek meg se szólal.Tudom hogy nem mondja ki hogy unalmas vagyok de érzem hogy így gondolja.Mit tehetnék vagy miről beszélgessek vele vagy van-e értelme ezt folytatni?!
2013. okt. 2. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs
2013. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nem sok értelme van.
2013. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!