Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideálod? :-)

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:59
1 2 3
 1/29 Panda Péter ***** válasza:
dekoratív, szellemes, humoros, jó az ízlése, szeret sportolni és sosem GYK-zik.
2011. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Humoros, intelligens, érett, megbízható

Szőkésbarna rövid haj, zöld szem, magas, szálkás

18L

2011. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

külső:

barna haj, kék szem, kicsit kigyúrt, nem túl magas, helyes

belső:

figyelmes, vicces, udvarias, bevállalós, hűséges, önfeláldozó

2011. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

és 15/L

utolsó voltam

2011. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

nekem ez :

haladjunk lefele :D

-szép arc(relatív nekem mi számít szépnék,koránt sem biztos h a legszebbnek tartott plázacicáé,inkább kicsit hétköznapibb)

-sima haj nem göndör lehetőleg(hajszín mindegy,sőt pozitívum ha nem festett!!!)

-vagy nagyobbacska mellek(nem gáz ha lógnak!!),vagy ha kicsi akkor szép formás,arányos :D

-sok háj(nem vicc!!!) DE nem az egész testen csak leginkább a hason és úgy hogy a szép nőies alak megmaradjon,csak legyen súlyfelesleg,puha laza zsír,viszonylag nagy has!!!(nem zárják ki egymást,láttam már ilyet nem a levegőbe beszélek)

-punci végül is ha a többi szempont oké akkor egyáltalán nem döntő tényező, DE bejön a salátás punci !!! ez is pozitívum

-lábakat annyira nem nézem,csak ne legyen szőrös,és fatörzs :D

-és még a végére egy pozitívum,mindez 3 kiló smink,ékszer és tetkó nélkül,csak természetesen DE ápoltan!!!


21/F


ha ezt olvasod,és ez mind rád illik,feltétlen írj :D

2011. aug. 18. 16:08
 6/29 anonim ***** válasza:

Külsőleg az egyik ideál:

Magas (185 cm körüli)

Hosszú haj/Tüsi haj (ápolt, a színe teljesen mindegy, hosszúnál váll alatti a min.)

Borosta(csak bajusz, szakáll ne)

Rocker stílus(nem olyan fontos)

Mackós alkat


Belsőleg:

Hűséges

Kedves

Intelligens/Művelt

Türelmes

Vicces, de ha kell komoly is tudjon lenni

Ne legyen erőszakos

2011. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
16:08-as vagyok. Nem kell oda az "egyik ideál" Csak külön akartam szedni, mert a hosszú haj is bejön, meg a tüsis is.
2011. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

én is egyet kihagytam,a szem színe ez az ami számomra szintén mindegy :D


ezek voltak a külsőségek,belső tulajdonságok meg az elején úgy sem derülnek ki,azok majd kialakulnak úgy vagyok vele

2011. aug. 18. 16:13
 9/29 anonim ***** válasza:
Nos akkor én nem vagyok az eseted.Szép arc:Hát én totál természetes vagyok max néha szemfesték.Arc:Nemtudom neked mi a szép bár sztem nem csúnya az arcom.Nos hasam sincs utálom a hájat és fenékre hízom úgyhogy jó alakom van.Mellekkel nincs gond bár kicsik és arányosak de a termetemhez megfelelnek.
2011. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Am nekem nincs ideálom!
2011. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!