Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A facebook teszi tonkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook teszi tonkre a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

2 hete osszejottem a baratommal es o eleg nepszeru.Mindenkit ismer es mindenki ismeri a varosba.Imadom meg minden,de neha olyan rosszul erzem magam hogy nem az a fajta vagyok.Nem erzem ugy hogy megerdemelnem.Ezert alig van onbizalmam.Fbre en csak kepeket teszek es azt se sokan lajkoljak csak 40-70...akkora luzernek erzem magam emiatt...

Lelkileg most jottem helyre kb fel eve es probalok visszarazodni de felek a csalodastol.Mit tegyek?!


2013. máj. 9. 11:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40-70 lájk már jó
2013. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csak annak teszi tönkre, aki hagyja magát befolyásolni általa.
2013. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ellentétes vagy vele, ezt eleve is láthatnád, nem kell ide facebook. Ha valakit nem tudsz elfogadni olyannak amilyen, ne légy vele.
2013. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésnek és a leírásnak semmi köze egymáshoz.


A facebook nem tesz tönkre kapcsolatokat, azokat a hülye emberek teszik tönkre.

Neked kisebbségi komplexusod van, ez pedig csak a te hibád, mert nem vagy képes értékelni önmagadat és külső forrásból várod a megerősítést. Gyenge vagy.

2013. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek a facebook likeok számítanak, valakinek az, hogy ételt rakjon a család elé, nekem az, hogy sikeresen elvégezzem a tanulmányaimat... Prioritások.


Sajnálom, hogy egy web 2.0-ás közösségi oldal ennyire mérföldkővé vált az életedben, ahhoz igazítasz mindent.

2013. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már a 'csába a rémbúkot. Nekem összevissz van 70 ismerősöm - igaz ők a tényleges osztálytársaim, haverok, rokonok, barátok, netes haverok (őket is személyesen ismerem már) - aki random bejelöl 2000 embert az meg belül is olyan. (Hacsak nem ő a polgármester, híres helyi celeb, dj, veterán tanár vagy fake csajprofil)
2013. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Es mit kezdjek ezzel??

2 ev alatt nagyon sok mindenen keresztul mentem es most erzem ugy hogy vegre kapok levegot es jol erzem magam

2013. máj. 9. 11:56
 8/20 anonim ***** válasza:
#6 ha pedig az, javasolt inkább engedélyezni a feliratkozást vagy Facebook Oldalt létrehozni személyes profil helyett
2013. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem a FB teszi tönkre a kapcsolatokat, hanem a felhasználóik.

A dolgok az egész világon önmagukban JÓK, de ahogyan használják, úgy hat ki ROSSZ eredményt, de ez közvetett csak.

Magyarul: ti csesz!tek el.

2013. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

amerikában 1 helyen szerepel a váló okok listáján

amúgy kedves kérdező, ha Neked az fb ennyit jelent, hát sajnálom

tudod az életet élőben kell élni, nem ott

ez Neked nem fog segíteni lelkileg, teljesen másként kellene

hát nem tudom mekkora városban élsz, amúgy kit érdekel e felületes ismeretség, sokkal fontosabb 1, de megbízható barát,

amúgy érdekes, 2 hete jöttetek össze, erről nagyon nem írsz semmit, nem vagy feldobva, szóval akkor mit jelent a srác Neked? N

2013. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!