Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a lány sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a lány sosem ér rá?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, neten megismertem egy lányt. Eddig egyszer találkoztunk, de ez több mint egy hete volt. Most lemondta a múltkorit és egy hét mulva akar találkozni. Vagyis úgy átlagban 2 hetente egyszer látom. Azt mondta kedvel meg tetszem, meg mondtam hogy ha nem akar látni akkor hagyjuk de, ő akar azt mondja szóval nem értem. Ennyire elfoglalt hogy lehet valaki? Barátai sincsenek azt mondta.
2013. okt. 18. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem van barátja. Neten keresztül nem lehet senkit igazán megismerni, ott mindenki azt mond amit akar. Ha nem akar veled találkozni, akkor hagyjad.


Ha csak nem valami olyan a munkája, ami mellett valóban kevés a szabadideje. Erről nem beszélt?

2013. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát de ha mondom hogy hagyjuk akkor meg elkezd hisztizni hogy kedvel meg minden
2013. okt. 18. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
És mi az indok, amiért nem ér rá? (már ha nem túl személyes ide írnod)
2013. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én most megspórolok neked egy rakat időt és kellemetlenséget. Én idősebb voltam mint te, hónapokig ismerkedtem egy lánnyal, szintén a netről. Szintén ez volt a probléma, ugyanígy volt lemondott randi is. Most sok a dolgom, nem tudom milyen lesz ez a hét, majd megbeszéljük, blablabla. Sokszor mentek ezek, persze hónapokon keresztül tűrtem, hát így persze nem tudtunk annyit találkozni amennyit szerettem volna. Mai fejjel már szarnék az ilyen libára! Azért mert egy normális csaj egyrészt nem hiteget, másrészt ha akar veled találkozni, akkor jön és kész, nincs duma. Szóval belemehetsz ebbe a hülye játékba, de azt javaslom ne tedd! Persze én is mondtam neki, hogy nyugodtan mondja meg, ha nem érdeklem. Nem, nem nem erről van szó, mert szimpi vagyok neki. Oké. Hát aztán peszre vmiért mégsem lett az egészből semmi... Utólag persze mindig okosabbak vagyunk. Egyébként sok ilyen netes csaj az átlaghoz képest sokkal többet randizik. Lehet, hogy a te ismerősöd is pl hetente akár több sráccal is randizik, szóval be van "táblázva". Ezt is tapasztalatból írom neked. Ha ilyen a csaj, akkor nagy ívben kerüld inkább, szerintem. Így rengeteg kellemetlenségtől megkíméled magad. Hidd el, a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy az ilyen ügyekből jobb kimaradni. Keress mást!
2013. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!