Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni, hogy egy lány "flegma", vagy csak egyszerűen zárkózott?

Figyelt kérdés
Talán kicsit hülye a kérdés, de megpróbálom megvilágítani. Tetszik egy lány évfolyamtársam-csoporttársam, és próbálom őt kiismerni, de nem egyszerű dolog. Mondjuk most legutóbb talán még csendesebb volt, mint máskor, de egyébként is visszafogott, vagy nem is tudom. Igazából eddig a csoportban is max. a barátnőivel láttam beszélgetni, más lányokkal nem, fiúkkal meg abszolút nem. Velem váltott pár szót, velük szemben ülök, szóval bele szoktam kotyogni néha a dolgaikba, meg úgy alkalomadtán eldumálgatunk, de jobbára akkor is csak a barátnőivel. A múltkor volt, hogy vele kicsit többet sikerült kommunikálnom, de egyébként nem láttam, hogy másokkal szóba állt volna rajtunk kívül. Igazából nem tudom, miről lehetne vele beszélgetni, pedig szeretném megismerni, de ha mondjuk gátlásosabb típus, akkor nem akarok túlzottan nyomulósnak se tűnni. Próbálok vele órán is szemezni, de általában nem jön össze, olyan, mintha abszolút nem érdekelné senki (fiúk sem), bár pl. a poénjaimat rendszerint értékeli, facebookon ő jelölt meg engem, lájkolgatni is szokott, bár tudom, hogy ez semmit sem jelent, csak kicsit olyan, mintha igazából csak a neten merne élni, vagy nem is tudom. Képtelen vagyok eldönteni, hogy tényleg ilyen csendes típus-e, és esetleg fél valamitől, szorong valami miatt, vagy csak az a flegma, mindenre sz*rok típus. Igazából nem akarom beleélni magam semmibe, és sajnos sokszor csalódtam már azokban a lányokban, akik külsőre csendesnek tűntek, de kiderült, hogy valójában ostoba, felszínes és közönséges tyúkok, akik rosszabbak, mint azok, akikről ez elsőre lerí. Nem azt mondom, hogy minden csendesnek tűnő lány ilyen, de szeretném róla kideríteni, hogy milyen ember lehet, nehogy megint csalódás éljen, hogy "titokban" valami kiégett partir*banc vagy ilyesmi. Szeretnék hozzá közelebb kerülni, bár nem látom rajta az érdeklődést, és lehet, hogy nem jövök be neki. Mit tudnátok tanácsolni ilyen helyzetben? Ha nem mutat érdeklődést, akkor inkább hagyjam, vagy az is lehet, hogy az a tipikus fiúkat hülyítő "jégcsap hercegnő", aki mondjuk felszed egy-egy d*gópajtit, de nem kell neki senki igazán? Teljesen össze vagyok zavarodva, rengeteg gondolat motoszkál a fejemben, és nem szeretnék kiábrándulni még egy emberből. Megköszönném, ha valakinek lenne valami értelmes ötlete ezzel kapcsolatban.

2013. okt. 18. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hány évesek vagytok és hanyadikosok.:) De ha csak most kerültetek össze egy osztályba lehet azért zárkózott, én sem állok szóba olyanokkal akiket nem ismerek eléggé, és nehezen szólítom meg őket, ilyen félős tipus vagyok.:) De semmiképpen nem flegma.:)
2013. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is köszi a választ. Egyetemisták vagyunk, bőven 20 fölött. Én is zárkózottabb típus vagyok, ezzel nem is lenne semmi probléma az ő esetében sem. Szeretnék vele akár flörtölni is, de még pl. szemezni is nagyon nehéz vele, illetve nem ad semmilyen "jelet", hogy tetszem-e neki, vagy ilyesmi. És pofára sem szeretnék esni, sokszor csalódtam már a hasonló lányokban.
2013. okt. 21. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azért egy próbát szerintem megér.:) Most szegény lány honnan tudja, hogy te azért mustrálod, mert tetszik neked vagy mert épp azon gondolkozol, hogy lehet valaki ilyen ronda?:D Én a helyedben nem adnám fel. Próbáld meg elhívni valahova, mosolyogj rá sokat, persze szerelmet ne vallj neki, csak ha látod, hogy kezd komolyabban nyitni feléd!

Sok sikert, várom a fejleményeket ;)

1. válaszoló

2013. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nézik, biztos tudja, hogy nem azért nézik, mert csúnya. Szép lány, és valószínűleg sokan meg is mondták már ezt neki. Amúgy sokszor tapasztaltam már azt, hogy az ilyen egyszerűnek és visszafogottabbnak tűnő lányok gyakran vagy abszolút jégcsaphercegnők, vagy a legbulizósabb strapakancák, csak megjátsszák az ártatlan kislányt. Egyébként inkább nekem szokott "kisebbségi komplexusom" lenni, sokszor érzem azt, hogy biztosan csúnyának és jelentéktelennek találnak, meg hogy biztosan mindenki nálam szebbre, jobbra vágyakozik.
2013. okt. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!